www.sudzibas.lv Credit24 Klientu apkalpošana

Credit24.lv - Klientu apkalpošana

Raksts ir tikai par klientu apkalpošanu, precīzi - atbildes uz e-pastiem. Uzrakstīju vienu vēstuli no rīta, gribēju uzzināt, kāds būtu kredīta atlikums uz 22.05.12., jo gribu samaksāt visu kredīta summu pirms termiņa - atbildi nesagaidīju. Uzrakstīju 2. vēstuli - saņēmu atbildi pēc 2-3 stundām, bet atbilde bija - "Jā, Jūs varat maksāt arī ātrāk, nekādi soda procenti par to nebūs". Kur ir atbilde uz manu jautājumu? Uzrakstīju 3. vēstuli - abildes nav. Nezinu, varbūt uz e-pastiem šodien atbild nekompetents cilvēks vai viņai/am to ir grūti izdarīt laicīgi, bet taču pastāv klientu apkalpošanas normas, cik ilgā laikā jāatbild uz e-pastiem u.t.t.

F

L Linda 25.05.2012

Tak piezvani. Es arī atmaksāju ātrāk pirms tam piezvanot, ļot laipna meitene bija. Piefiksēja zvanu, pateica summu un uzreiz profilā arī parādījās, ka atmaksājamā summa ir tāda un tāda, ja atmaksāju 3 dienu laikā.