www.sudzibas.lv Credit24 Uzmācas bijušajiem klientiem, lai gan esi norādijis, ka nevēlies saņemt reklāmas

Credit24 - Uzmācas bijušajiem klientiem, lai gan esi norādijis, ka nevēlies saņemt reklāmas

Kādu laiku atpakaļ biju ņēmusi kredītu šajā kompānijā, visu atmaksāju. Profilā atzīmēts, ka nevēlos saņemt reklāmas, bet tāpat zvanās un stāsta par kaut kādiem mistiskiem līguma grozījumiem (nekas nav jauns parakstīts, nekādu saistību nav) un atteikties no šiem uzbāzīgajiem zvaniem prasa Extra Mile. Jāraksta iesniegums lai lauztu līgumu. Piekam e-pastā norādīja, ka ar roku, kas ir dīvaini, kad dzīvojam mail un e - paraksta laikmetā pieprasīt, lai rakstu vēstuli ar roku tikai, lai beidzot vairs nesaņemtu reklāmas zvanus no šīs kompānijas. Izrādās, ka labu laiku atpakaļ paņemot kredītu esi noslēdzis beztermiņa līgumu, kas dod viņiem tev tiesības atlikušo dzīvi uzbāzties ar reklāmām un atteikuma procesu padarīt maximāli sarežģītu.
Ļoti uzbāzīga kompānija, protams procentu likmes arī augstas cik atceros, kad ņēmu kredītu. Neiesaistieties ar šo kompāniju, lai nav jāpiedzīvo šis terors ar lūgumiem atkal paņemt neizdevīgu kredītu pie viņiem!

05.02.2022

N

A anse22 05.02.2022

Tas ir bizness ko darīt :)))))
Bet katrā ierīce ir tāda interesanta funkcija, telefonā ir numuru bloķēšana un neviens jums nezvanis un nesūtīja SMS. Bet e-pasta ir funkcija e-pasta bloķēšana vai spam, un tur jūs neko nesaņem sist :)))) nu tas tā ieteikums kā atbrīvoties no uzbazigiem :)))))