www.sudzibas.lv Credit24 Uzbāzīgas kredītiestādes

Credit24 - Uzbāzīgas kredītiestādes

Labdien! Esmu diez gan neapmierināta ar 2 kredītiestādēm - credit24.lv un incredit group. Tā nu dzīvē ir sanācis, ka esmu šo abu kredītdevēju kliente. Mani ļoti neapmierina šo abu kredītiestāžu uzbāzība. Es regulāri saņemu uzbāzīgas sms ar " vilinošiem " piedāvājumiem aizņemties naudu. Vakar man pat zvanija balss ziņojums no credit24.lv, ka man vel ir piejama konkrēta naudas summa un man vajag nospiest tikai 1 podziņu un es šo summu varēšu izmantot. Paši skandina, ka vajag atbildīgi aizņemties, tajā pašā laikā paši uzbāžas ar piedāvājumiem.

J Justfaiva 01.03.2018

Vajag atrakstities no reklamas piedavajumiem...a par zvanisanu...uz cigaresu pacinam ari rakstits ka smeket nav veseligi bet tas tomer tirgo.

Dainis 01.03.2018

Kāda starpība, ja jau esat ņēmusi tad ņemsiet vēl..