www.sudzibas.lv Credit24 slikts serviss un ļoti augsti procenti 222%

Credit24 - slikts serviss un ļoti augsti procenti 222%

2015 gadā aizņēmos 1520 Eur un godīgi maksājot ikmēneša maksājimus esmu samaksājusi jau 2379,65 EUR un vēl jāmaksā 999,75 EUR.
Aprēķinot % man iznāk 222,33% bet rēķinā tie ir 63%.
Mājas lapā uzrādītā e-pasta adrese nestrādā. Sarakstīties nav iespējams.
Uz maniem jautājumiem neatbild. Tikai sāka parādīties atmaksājamā summa, kas mistiski mainās - te paliek lielāka, te mazāka.

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!

D deivonnaa 22.11.2017

Mums tieši tāpat, summa tik palielinas profila informācijā, un ikmēneša maksājumi divu gadu laikā nav nodzēsuši pat ceturto daļu no pamatsummas, tik nāk un nāk klāt procenti...Neņemiet šito sūdu, tāpat beigās domāsiet citu vietu kur aiznemties, lai atkratītos no šitā...

L LadyMaxi 23.05.2019

Pilnībā piekrītu. Varbūt te jāvēršas nevis PTAC, bet uzreiz Finanšu Policijā.