www.sudzibas.lv Credit24 Slikta attieksme

Credit24 - Slikta attieksme

Pieteicos aizdevumam šajā kredītiestādē. Prasība iesūtīt konta izdruku par pēdējiem 3 mēnešiem likās pamatota, ko arī izdarīju. Pēc apmēram pus dienas saņēmu e-pastu, ka man esot jānosūta konta izdruka, kur es saņemu savu darba algu par pēdējiem 3 mēnešiem.
Tad nu sazinājos ar attiecīgo kompāniju un paskaidroju darbiniecei (liene vai lelde, ja pareizi atceros) , ka lūk esmu jau viņiem šo izdruku nosūtījis un ka arī uz šī paša konta man tiek ieskaitīta mana darba alga.
Darbiniece uz manu mierīgo balss toni atbild ar bļaušanu pēc tam gan nedaudz pieklusina toni un Saka, ka man redzi esot vēl algas Lapiņas jāiesūta, vai tad es neesmu izlasījis e-pastu.
Lieki teikt, ka e-pastā par algas Lapiņām nekas netika minēts.
Šāda attieksme pret klientiem, kas ir viņu peļņas avots un maksā kompānijai milzu procentus.
Manā gadījumā tie būtu bijuši 7000eur procentos.
Man šī attieksme lika pārdomāt to kam es skaitu savu naudu un kam ļauju nopelnīt.
Paldies credit24 komandai!

18.02.2022

B Bad_Karma 18.02.2022

Dzīves nomāktais cukurgaili! Nestāsti, ka kāds bļauj virsū no operatoriem. Visbiežāk tie ir tādi klienti kā TU kuram dzīvē neiet un kurš vai nevar dabūt kredītu, nevar atdot vai arī pa dzīvi ir vienkārši zābaks. Beidz liet ūdeni un savāc savu izlieto s**u! Esmu strādājis apkalpošanas sfērā un zinu kādi ir cilvēki! Nestāsti, ka esi dieva dota dāvana šajā gadījumā!

M mms 18.02.2022

Ir daļa cilvēku, kas neapvainojot citus nespēj izteikt savas domas, iespējams bērnības trauma, kad kāds no vecākiem ir sistemātiski pazemojis un licis justies niecībai. Ja vēl šdiem cilvēkiem iegriežās dzīves laimes rats un viņi nonāk līdz akalpojošajai sfērai, kā augstāk minētā komentāra autors, tad nu viņi var savus kopleksus kompensēt šeit, kā vien ienāk prātā.

M mms 18.02.2022

Varētu ticēt tam, ka esi bijis gultā ar manu sievu, ja vien tavs komentārs klaji neliecinātu par tavu netradicionālo orientāciju. Varbūt nākamreiz paprasi savam "cukurgailītim", lai viņš tavā vietā sadomā un ko prātīgāku uzraksta un varbūt pat par tēmu.

B Bad_Karma 18.02.2022

Vismaz atzini, ka dzivo pie mammas un esi netradicionāls. Paņem vēl vienu kredītu lai bembim vari ieliet bākā 😂 Dažkārt brīnos kā tādus kā tevi zeme nes un dod kredītu, lai pēctam atkal operatori būtu vainīgi 🤦

M mms 21.02.2022

Redzu, ka piereģistēji savu profilu tikai, lai atbildētu uz manu sūdzību.
Strādā credi24?
Vēl, ja jau esmu tāds dzīves nomākts un par visu sūdzos nepamatoti, tad kāpēc par credit24 ir jau 53 sūdzības, no kurām neviena nav atrisināta. Tas liek domāt, ka uzņēmuma vadībai ir nospļauties par savu klientu pieredzi un arī savu reputāciju. Tā nav pareizā pieeja. Varbūt Bitē, kur tu kādreiz (iespējams)strādāji, ir līdzīga attieksme pret klientiem, bet sevis cienošā uzņēmumā tā nekad nebūs norma.

Lai jauka diena!