Credit24 - Nozaga 2€

Pirms gada paņēmu kredītu, pie viena ierakstīju creditea aplikāciju. Tur piedāvā divas kredītkartes - fizisku karti, par kuras pasūtīšanu bonusā var saņemt naudu, un virtuālo karti maksājumiem internetā. Abas kartes ir bezmaksas bez ikmēneša vai ikgadējiem maksājumiem. Aplikāciju izdzēsu un par kartēm jau aizmirsu, kad pēkšņi, pēc gada, man atnāk rēķins - virtuālās kartes ikmēneša maksa 1.95€ par 2021. Gada janvāri. Bez brīdinājuma paņēma izmainīja līguma nosacījumus un atsūtīja rēķinu pa karti, kura iepriekš bija bezmaksas. Gan jau līgumā paši pierakstīja, ka varam mainīt līguma nosacījumus bez brīdinājuma, un gan jau mana vaina, ka nelasu līgumus, un 2€ nav pasaules gals, bet tas liekas drusku nepareizi, tad jau varēja arī ierakstīt, ka jāmaksā 1000€, lai no visiem, kas bezmaksas karti paņēma, naudu izvilktu.

04.01.2021

L Laipnais 04.01.2021

Nepareizi ir tikai tas, ka nelasat līgumus, viss pārējas ir pareizi.