www.sudzibas.lv Credit24 krāpšana, negodīgums

Credit24 - krāpšana, negodīgums

Atmaksāju visu kredītlīniju ar domu to pilnībā dzēst. Atmaksāt, atmaksāju, bet... Ieejot profila ir sadaļa samazināt kredītlīniju, un samazinu uz minimāli piedāvāto. Un bāc, beigās izrādās, ka par to ir kāmaksā 20 EUR. Bet nekās info par to NEBIJA. Pirms tam esot zvanījuši un jautājuši vai negribot palilināt savu kredītu, kas ir BEZ maksas, bet 'te sanāk, ka ja klients grib samazināt, kad jau ir dzēsta summa, tad lūdzu vēl maksā. Un vēl papildus par to neinformē. Smieklīgi un neloģiski. Ja tomēr izdomāsiet'kāds kļūt par klienut, esiet uzmanīgi, jo neinformē par komisijām un attiekme ir briesmīga. NEISAKU šo kantori. BIja saistības arī ar citām kompānij'ma, tur vienmēr panāk pretī, palīdz, izskaidro. Bet tas nav par Credit 24.