www.sudzibas.lv Credit24 Klientu krāpšana

Credit24 - Klientu krāpšana

Nekad vairs negribu dzirdēt par šo kompāniju! Viņi piezvanīja un stāstīja, ka kredītlīnija esot izdevīgāk nekā īstermiņa aizdevums, jo jūs tak atdodat noteiktu summu katru mēnesi, nevis pagarināt aizņēmuma termiņu. Nu jā - no ikmēneša maksājuma - apmēram 40 eiro, labi ja 5 nonāk aizdevuma pamatsummas atmaksai, pārējais viss ir procenti! Saprotu, ka esmu muļķe, ka uzķēros, tomēr, ja lasiet šo te - NEUZĶERIETIES!
Un aizņemoties 400 eiro- atdot nāksies pāri par 1000!

I Inga Zeltiņa 12.03.2017

Mani vienmēr izbrīna šie ātro kredītu ņēmēji. Procenti ir vienkārši fantastiski, un jo vairāk atdod , jo vairāk paliec parādā. Esmu vienmēr bijusi kategoriski pret šiem kantoriem. Bet saskāros arī diemžēl pati. Dēls pēc konsultanta zvana, kurš ļoti uzstājīgi bija iestāstījis , ka nu ļoooooti izdevīgi un lai ņemot šo kredītlīniju utt. Dēls ļāvās pierunāties un paņēma, neizvērtējot savas atdošanas spējas. Bet man šajā sakarā radās n-tie jautājumi. Apskatot , dēla konta izdruku var redzēt , ka viņa ieņēmumus sastāda bezdarbnieka pabalsts, mazliet virs 100eur? Kā var aizdot cilvēkam naudu, ja var kontā redzēt, ka ienākumu praktiski nekādu, kā viņiem šķiet, no kā tad viņš dzīvo? Protams, katru mēnesi viss šis bezdarbnieka pabalsts aizgāja šim aizdevējam. Šomēnes viņš nesaņems neko, jo beidzās pabalsts. No kā viņš atdos? Labi, piekrītu, dēls bija bezatbildīgs, bet šī iestāde? Uz ko viņi cer? Un viņi nenes nekādu atbildību? Vai ir kāda iestāde, kas kontrolē šos kantorus? Nu tagad, protams, zvanās, pressē, liek , lai viņš maksā šo kredītu. No kā? Man būtu jāsedz divu pušu bezatbildīga rīcība?