Credit24 - Esmu šokā

Pirms kāda laika pieteicos aizdevumam 600€ apmērā. Veicu divus maksājumus , katru pa 80€ . man parādijās vairāk liekas naudiņas un visu atlikušo summu nomaksāju. ( 570€ apmeram ????? ) , labi. Saprotu to,ka viniem augsti % un es piekritu vinu noteikumiem. Taču kur ir minets vai rakstīts tas, ka nomaksājot kredītu pirms laika, tev vairs nebūs pieejams atkārtots kredīts? Nu varbūt tikai kaut kad... Sobrid ir atkal vajadzīgs aizņemums un esmu vienmer bijusi uzticīga šai kompānijai. Līdzarto, viņi ir vienīgie , kas ir paaugstinājuši manu kreditlimitu tik augstu, lai es šobrid "varetu" paņemt tadu naudas summu kas man ir vajadzīga. Varbut kads ar šo ir saskaries un var man sniegt kādu info, kad jums iedeva atkārtotu aizdevumu pēc iepriekš pirms termiņa nomaksāta kredīta??

W waronze 10.01.2017

Самая настоящая правда)

K kartupelis2 10.01.2017

"man parādijās vairāk liekas naudiņas" es atvainojos, naudiņa tā vienkārši neparādās, un kur nu vēl lieka. Aizdomīgi, smird pēc azartspēlēm, kad hops naudas nav, hops parādās lieki 600e

L Ladyyy 10.01.2017

Atvaino, taču pats tu smirdi pēc azartspelem. Laiki mainās. Pārdevu to, kas bija manā ipashuma vairs nevajadzigs un nopirku to ko vajadzeja. Atlikušo naudas summu samaksāju "augljotaajiem" .
Nevajag te pie*irst tematu, nratbildot uz jautājumu, ar saviem gudrajiem spriedelējumiem, kas iespejams nāk iz paša dzīves!!!!

B b234 10.01.2017

pēc kā tas smird - kāda tev daļa!!! Kur civlēks dabūjis naudu.

B b234 10.01.2017

Cilvēki mīļie - uztaisiet jebkurā bankā kontu un aizņemieties caur to overdraftu - man ir 2000+€ overdrafts - ņemu kad gribu, atdodu kad gribu, procenti ir 25% gadā. nekādu problēmu - ko jūs nabagi pišaties ar tiem sūda sms kredītiem pa 130 procentiem gadā. Kādam bomzim jābūt lai tos mēslus izmantotu, C'mon!!!!!

K kartupelis2 10.01.2017

bet ko darīsi, ja cilvēkiem nav loģiskās domāšanas?

Tad iebāz galvu 3 litru burkā un sities pret radiatoriem!!! :D :D

L LadyMaxi 23.05.2019

pamēģini jebkuru citu kompāniju, šie ir īpaši izcili mērgļi. redzēsi, cik labi dos kredītus un cik ātri tos nomaksāsi.

L LadyMaxi 23.05.2019

Tas, ka tev negrib dot atkārtotu aizdevumu pēc ātrāk nomaksāta, nozīmē tikai vienu - tu neatdevi visu ar gigantiskiem procentiem, tāpēc esi slikts klients. šitie suņi uz procentiem vien dzīvo, kā uz kauliem.