www.sudzibas.lv Credit Management SIA Izkrāpj naudas līdzekļus

Credit Management SIA - Izkrāpj naudas līdzekļus

Uzņēmums SIA "CREDIT MANAGEMENT", kas strādā zem brenda "JURISTS ABC" nodarbojas ar parādu piedziņu un pretlikumīgi, maldinot parādniekus, iekasē no viņiem līgumsodus un parāda piedziņas izdevumus, kas parādniekiem nemaz nebūtu jāmaksā. Parādniekam, saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, ir pienākums apmaksāt pamatparādu un līgumsodu, kas nedrīkst pārsniegt 10% no pamatparāda summas. SIA "CREDIT MANAGEMENT" mēģina iedzīvoties uz parādnieku rēķina un piedzen līgumsodus kas krietni pārsniedz 10% no parāda summas, izrakstot mistiskus avansa rēķinus un tādējādi nelikumīgi iegūst naudas līdzekļus savos bankas kontos, kaut gan izrakstīt avansa rēķinu parādniekam viņiem nav nekādu likumīgu tiesību. Esiet uzmanīgi ar šo kompāniju, saņemot no viņiem pretenzijas par parāda piedziņu, konsultējieties ar juristiem, lai nekļūtu par krāpšanas upuriem un nepārmaksātu parādsaistības divkāršā un trīskāršā apmērā. Ja gadījumā no jums tomēr ir izkrāpti naudas līdzekļi, nekavējoties iesniedziet attiecīgu iesniegumu valsts policijā un jums nelikumīgi iekasētās naudas tiks atgrieztas.