www.sudzibas.lv Credicare Nepamatots pieprasījums

Credicare - Nepamatots pieprasījums

Sveiki! Lieta sekojoša, šonedēļ pastā saņēmu 13 vēstules no Skandināvu kreditēšanas iestādes par nesamaksātu rēķinu. Rēķins bija par sporta zāles izmantošanu 2015. gadā. Atceros, ka par zāli maksāju skaidrā naudā, jo automātisko maksāšanu nevarēja izmantot, ja nav Norvēģu bankas konts. Ar zāles pārvaldnieku normāli sarunājām, ka varu veikt šādu maksājumu. Vēlējos uzzināt vai šo parādu viņi var iekasēt caur Latvijas iestādēm, vai tomēr viņi šeit ir bezspēcīgi?
Varētu jau vienkārši samaksāt, lai miers, bet pus gadu atpakaļ samaksāju jau divus šādus ''parādus''. Tas jau sāk palikt kā rekets. Tā kā pabiju diezgan daudzās Norvēģu sporta zālēs, tad zinu, ka visticamāk šādi rēķini vēl sekos.

R

TasEsLV 17.11.2017

vajag tad par viņām maksāt?
Atkarībā cik pati piedziņas kompānija ir gatava tālu iet, Eiropas Savienībā jau viss ticamāk tomēr ,ja gribēs dabūs rokā.
Bet var gadīties, ka viņiem vienkārši nav tādas vēlmes un vēstuli izsūtija cerot paķert uz muļķi un ka tu samaksāsi.

C critical thinker 17.11.2017

es nesapratu, Jūs tā kā ceļojāt pa norvēģu sporta zālēm?

R raivixxx 18.11.2017

Nē, man komandējumi bija Norvēģijā, dažādās pilsētās...

C critical thinker 18.11.2017

ar kādu pārvaldnieku Tu sarunāji? visu to padsmit zāļu galveno pārvaldnieku? skaidrā bez čeka? nu, brašulis. kaut ko Tu te īsti nepastāsti tomēr

R raivixxx 18.11.2017

Katrā zālē ir cilvēks, kas strādā reģistratūrā, parasti šiem cilvēkiem veic maksājumus par pakalpojumiem. Parāds jau nav par nesamaksātu rēķinu, kad esmu bijis, bet gan, kad sen jau esmu aizbraucis.
Un vispār, mans jautājums bija pavisam vienkāršs. Ja nezini atbildi, tad neraksti, nevis te troļļojies.