www.sudzibas.lv CP Kā ta var?

CP - Kā ta var?

Zieniet, ka man bija sodien?Iegāju veikalā Liepājā, naku ārā, sžos vāģī un skatos, ka aiz stikla aizlikta zīmīte.Izrādās, ka esmu apstājies, kur nedrīkst uz dažām minūtēm, par ko tagad 30 ls sods jāmaksā!
Man liekas, ka diezgan nežēlīgi, ņemot vērā mūsdienu finansialo stāvokli :(

Z zikans 08.03.2010

Nav ko likt zem zimem masinu.ne pavelti saliek tas zimes citi ari grib tikt garam, bet ir tadi umniki kuriem viss ir pofig.Vot i maksa :D

S sasodits 08.03.2010

Tur nevienamgaligi netrauceja.Es jau nesaku, ka neesmu vainīgs, bet sods par tām minūtēm pārāk šerps :(

M maris 08.03.2010

ziimiiti neviens neliek, liek protokola kviiti, par to parasti ir sods 10ls uz reizi nav jaamaksaa 30 dienu laikaa un man ari liekas, ka sods ir stipri pa lielu, tev ir rakstiskaa veidaa jaapstriid un jaaluudz.lai uzliek mazaaku sodu.

S sasodits 08.03.2010

Paldies, Raivo, es arī domāju, ka jāzvana tiem policistiem un jārunā.Ta bija kvīts.Šovakar neviens neceļ trubu, pa dienu bija daudz darba, nezvaniju tad.Tā bija Liepājas pašvaldības policija.

V valja 08.03.2010

pargriest rikli vinjiem vajaga

L lauris 09.03.2010

vini darbijas likuma zona, ja tiek uzlikts tad sanak tomer esi nepareizi ko izdariijs un viniem nav nekadu pienakumu nelikt tev sodu del krizes