www.sudzibas.lv CP Ceļš netiek uzturēts kārtībā

CP - Ceļš netiek uzturēts kārtībā

Ceļa posms Bauska -Vecumnieki ir tā nolaists, ka nevar apbraukt bedri var tikai citā iebraukt, bēdīgi, bet fakts. Šo ceļā posmu atceros jau no bērnu dienas un tik šausmīgi viņš ielaists ir bijis tikai pēc ziemas, jo cik saprotu ziemaa nevar viņu šķūŗēt, izlīdzināt bedres. Tagad viņš ir tik drausmīgs, jo cik zinu parasti vasaras mēnešos vismaz divas reizes mēnesī tika šķūŗēts, bet tagad jau vairaak kaa 1, 5 mēnešus vai pat jau visus 2 neviens ceļa šķūris pa viņu nav braucis, vismaz reāli, nezinu kas ir rakstīts papīros. Kādreiz uz uzejošā ceļa bija tonnāžas ierobežojums, tagad visas smagās kūdras mašīnas braukā, piezvanīju uz attiecīgajām iestādēm kas atbild par ceļā zīmēm, man atbildēja, ka tonnažas ierobežojums ir atcelts, jo traucējot uzņēmējdarbībai, cik sapratu Misā esošajam kūdras pārstrādes uzņēmumam, varat aplūkot kā šis ceļš, drīzāk bezceļš tagad izskatās. CERU, KA ATTIECĪGĀS IESTĀDES IZLASĪS ŠO SŪDZĪBU UN SĀKS KAUT KO DARĪT LIETAS LABĀ.

G GE 05.10.2009

atradis par ko suudzeeties normaals grants celjs rudenii, sagribeeji grants celju tik gludu kaa jaunu asfaltu

š šeherezade 05.10.2009

Artur, Tu nu gan naivs esi, ja domā, ka attiecigās iestādes izlasīs šo sudzību un reaģēs!!!:)))

A albis 05.10.2009

varēji tad jau safočēt visus Latvijas ceļus pie viena parādīt, bet tad nepietiktu atmiņas kompim visus tajā sabāzt iekšā.

A Arturs 06.10.2009

Shodien kaads jau greideri atsuutiija, lai skuuree celu.