www.sudzibas.lv Covid-19 labaratorija Valmiera Agresīva, rupja apkalpošana

Covid-19 labaratorija Valmiera - Agresīva, rupja apkalpošana

Sūdzība par Centrālās laboratorijas Valmierā speciālisti Ivetu Ločmeli, kas ir nekompetenta savā ieņemamajam amatam. Ierodoties analīžu nododošas punktā, lai uzzinātu kur un kā var pieteikties Covid-19 analīzēm un nodot cilvēku aizpildītās anketas, ,kas ieradušies Latvijā no sarkanās zonas valstīm. Lietoju masku un nepārkāpu norobežojuma barjeras Iveta Ločmele skarba ,rupja un agresīvi atbild , ka ne ko nezina un nav jāatbild uz jautājumiem. Uz manu aizrādījumu par skarbo toni, un jautājumu viņas vārdu uzvārdu I. Ločmele sāka filmēt mani un manu transporta līdzekli,un izsauca Pašvaldības policiju, nepaskaidrojot kāpēc.
Ierodoties atkātoti pēc 1.45 h , pieejot pie aizsardzības barjeras gribēju izrunāt radušos domstarpību, neuzklausot mani ,ņēma telefonu un zvana policijai, bez iemesla.
Kā man nodot analīzes Valmierā, ja ierodoties pie Ivetas Ločmeles tiek saukta policija?

O

Komentāri (13)

Jimmy Darling 19.08.2020

Paldies,ka COVID-19 laikā, ceļojat pa sarkanās zonas valstīm.

Vagons Komā 20.08.2020

Tas valstis tik strauji mainas, ka no zalas un stabilas var palikt par sarkanu. Un ja nu cilveks ir salaulajies un nakamgad plano bernu, tad tagad bija pedeja iespeja celot. Kas pieskatis zidaini, ja gribes celot pec krizes?

O Ottototo 20.08.2020

Draugs, ja izbrauc ceturtdien un piektdien valsti pievieno sarkanām sarakstam?
Nav ceļošana un ekskursijas.

O Ottototo 20.08.2020

Jums ir info ka tas bija ceļojums, dalies ar informācijas avotu.

Jimmy Darling 20.08.2020

Bez iemesla, es domāju, to valsti pie sarkanās nepievienos, ja pievienoja bija iemesls. Kad bija krīze, nebija starpības starp, ceļošanu, atpūtu,ekskursiju vai darba dēļ.Tagad, kad viss ir samērā kontrolēts, bet tomēr ir jāievēro piesardzība,cilvēki,kā Jūs, kas turpina ceļot, ļoti ātri var atgriezt karantīnu.

Jimmy Darling 20.08.2020

Neviens nepieskatīs, ceļos ar bēbi un parādīsies vairāk sūdzību par to, ka kaut kur, visu laiku bļauj zīdainis :D būs ko palasīt

Vagons Komā 22.08.2020

Nu laikam tad covid19 laika ari no attiecibam jaizvairas, tagad veidot attiecibas ari ir bezatbildigi. Jo var piedzimt berns, kas kliegs. Vienkarsi jasuta visi talak.

Jimmy Darling 22.08.2020

Jūs neredzat atšķirību starp atrašanos valstī, kur COVID samērā tiek kontrolēts un ceļošanu uz valstīm, kur cilvēki slimo tā, ka tā valsts atrodas sarkanā zonā. Tādu ceļotāju ir daudz un ar to palielinās risks uz kārtējo karantīnu. Runa pat nav par to,ka cilvēki šeit saslims, bet par to,ka ja slēgs visu ciet, TŪKSTOŠI atkal paliks bez darba.

M Mego izmeklētājs 19.08.2020

Nu Ločmeles kundzei noteikti bija iemesls izsaukt policiju,covid 19 analizēm piesakās pa tālruni nevis ieveļās labratorijā un kautko pieprasa

O Ottototo 20.08.2020

Neviens ne iegāzās, stāvēju pie norobezojuma 2 M no ieejas

O Ottototo 20.08.2020

Paldies par sadarbību arī Valmieras pilsētas pašvaldības policijas, citējot I. Locmeli no avīzes Vidzemnieki?
Vai Gulbja Labaratorija ir sadarbība un atbalsts no policijas?
Locmele kundze spiež zvanu paš. pol un rada iespaidu ka ir izsaukumi un darbs ir policijai jo bija izsaukums.

O Ottototo 20.08.2020

Bija pieteikts un ne ko ne pieprasīja, lūdz stādīties priekšā.

Vagons Komā 20.08.2020

Analizes nav laba lieta,tev iebazis deguna lidz riklei tampomu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes