www.sudzibas.lv Counter strike Pārāk grūti/ krāpnieks

Counter strike - Pārāk grūti/ krāpnieks

Nepatik man tas CS Go un nekad ari nav paticis bet kaut ka uz galda maize jāliek ir, apnicis valve ir galīgs krāpnieks uzliek manu vārdu uz uzlīmes bet es protams ka parasts pasaules iedzīvotājs nekadu naudu no tā neiegustu tas viss ir galīgi apnicis neuzticieties tam valvem vai ka viņu tur sauc manškiet ta ir hipnoze ko izvada no monitoro un liek pavadit pie ta laiku galīgi aplami un neiesaku!

Dosia 28.06.2020

tu prost silvers esi lol. Spelet iemacies

T taisnibascinitajs2 29.06.2020

E-sports nav sports, izej mīļo cilvēk kādreiz arī saules gaismā un sāc beidzot dzīvot.

Trolljäger 29.06.2020

e-sports ir profesionālais sports, un kā visi pārējie profesionālie sporti ir tikai veselības un dzīves sabeigšanai. Par zvaigznēm kļūst tikai izņēmumi, nevis visi kas to vēlas un daudz strādā.

pilna Dienvidkoreja ar stāstiem par sabeigtām dzīvēm (nu vismaz jaunībām) dēļ vēlmes kļūt par labāko zergu/protosu/terāni pasaulē.

JohnGrass69 29.06.2020

Mazais ja tev nepatīk spelēt cs:go tad kāpēc tu viņu spelē
Otrukārt iemācies rakstīt piecgadniek
Īstenībā tev to spēli nedrīkst spēlēt, spēlē no 18+