www.sudzibas.lv Costa Coffee Slikts serviss un apkalpošana

Costa coffee - Slikts serviss un apkalpošana

Kafija tika pagatavota šausmīgi. Izvēloties ledus amerikano ar nedaudz sojas piena, man tika pielieta gandrīz pilna glāze ar sojas pienu, kas atšķaidīts ar ūdeni. " Amerikano" ir 4 skābi kafijas šoti. Kad pajautāju vai tas ir amerikano, saņēmu izsmejošu atbildi no jaunieša. Paldies par sabojāto pēcpusdienu!

J

Dainis 07.06.2018

Traģēdija! Aizmirsāt pierakstīt, ka šis atgadījums sabojāja jums visu nākamo fiskālo gadu un nevienam šo vietu neiesakāt un publisks Fūū pārdevējam..

Bomboklak 08.06.2018

Aizmirsāt arī pateikt, ka bijāt steigā un tā dēļ tika nokavēti visi dienas plāni.

Facepаlm 08.06.2018

Ja esi tâda kafijas "lietpratēja", kas dzer iced americano ar sojas pienu, tad iesaku tev izgaršot white africano - coffee with nigga cumshot.