www.sudzibas.lv Costa Coffee KAFIJA sagatavota neatbilstošā kvalitātē

Costa coffee - KAFIJA sagatavota neatbilstošā kvalitātē

Pasūtīju kafiju līdzņemšanai, samaksāju 3 eiro. Kafija bija vienkārši nedzerama, šķidra iespaids ka gatavota neuzvārot kafiju, atmiņā uzpeldēja Psrs laika gatavotā kafija, kuru tautā sauca par zeķūdeni, jo krāsa bija, bet garša nekāda. Darbinieki uz aizrādījumu ka kafiju tā negatavo atbildēja rupji, ka viņi vienmēr tā gatavo. Vai tiešām costa kafijas vadība nevar apmācīt savus darbiniekus.
Kafija bija nopirkta 2022.30.10. Pulkst 16.12.
Zēl costa caffee zaudē savu brendu. Visiem saviem draugiem došu ziņu lai uz akropoli neiet.

30.10.2022

K Kārlis Eduards 05.07.2023

Šī kompānija, ir pilnīgs sviests, nemaksā neko un dienas beigās, kad no viņiem aizej prom, neizmaksā tavu pēdējo aprēķinu laikā, šī firma ir pilnīgs sviests, es neiesaku iet šeit strādāt un kur nu vel tos pārlieki dārgos nekvalatatīvos dzērienus lietot. Vertejums no 1-10 es dodu 1.5 fuj, pretīga kopānija, pretīgi cilvēki tur strādā costa coffee