www.sudzibas.lv Costa Coffee Грубое обращение

Costa Coffee, Domina - Грубое обращение

Сидел в вашем кафе на днях и увидел картину, как ваша работница низкая с темными волосами и тату на руке грубила пожилому мужчине. Разве так должны поступать работники? А как же всегда улыбаться и быть вежливыми? Где вы таких берете, желание приходить в следующий раз напрочь отпало. Пожалуйста, сделайте что-то, я бы назвал имя, но сидел далеко и бейджика было не видно.

P

Dainis 26.06.2018

Par ko tieši viņu darbiniekiem būtu jāsmaida? Par 12h darba dienu vai smagu fizisku darbu?

P Paulaner 26.06.2018

Улыбаться и быть вежливым клиентом это в правилах обслуживания клиентов есть.

Dainis 26.06.2018

Muļķības! Tas ir mārketinga triks lai pievilinātu padumjus cilvēkus.

A alfredskucieris 26.06.2018

Sveicināti, esmu galvā apdauzīts Daiņels, kurš vienmēr ieņem jebkurai sūdzībai opozīciju, kaut pats apzinās ka raksta muļķības.

Sigita Bronze 27.06.2018

I kāda velna pēc lai viņa būtu laipna tikai tāpēc ka viņa strādā klientu apkalpošanā?
Mana draudzene strādā Drogās- viņai klients rēca virsū, svieda naudu sejā, apgāza stendu - iemesls - viņš aizmirsa Drogas karti mājās un šampūnam nepienācās 20 centu atlaide.
Tā ka aizveriet mutes un pisiet pa perimetru.

Es arī strādāju viesnīca daudzus gadus. Klienti ir dažādi. Bet tev ir jāsmaida un jābūt laipnai. Ja tu ej strādāt tādas vietas, tev ir jāapzinās ka esi šī uzņēmuma seja. Ja nevari, tad labāk izvēlēties citu darbu.