www.sudzibas.lv Corporate Solutions, Corporate services UAB, pusdienlaiks.lv Slikts serviss, kas neatbild par naudas atgriešanu jau kopš 2022. G. Septembra beigām

Corporate Solutions, Corporate services UAB, pusdienlaiks.lv - Slikts serviss, kas neatbild par naudas atgriešanu jau kopš 2022. G. Septembra beigām

Līdz galam neizstrādāta, nekvalitatīva un nepārdomāta pakalpojuma dēļ nevaru izmantot pusdienlaiks.lv maciņā ieskaitīto naudu 58 eur. Naudu tajā steigšus (jo vecāki tika steidzināti to darīt) ieskaitīju ar domu, ka varēšu apmaksāt savu divu pirmklasnieku brokastis un laungu, taču tas nebija un joprojām nav iespējams.

Tā kā esam daudz bērnu ģimene, par pusdienām mums nav jāmaksā, un šo naudu nekā citādi pusdienlaiks.lv nevaram izmantot.

Esmu jau vairākkārt sazinājusies ar [slēpt]@pusdienlaiks.lv, taču neesmu saņēmusi nekādu atbildi par naudas atgriešanu vai kādu citādu jēdzīgu piedāvājumu, kā problēmu atrisināt. Protams neesmu saņēmusi arī pieprasīto – savas naudas atgriešanu. Tā joprojām "karājas" maciņā, kuru es nekam nevaru izmantot.

Ārkārtīgi haotisks pasākums, kā tika ieviests pusdienlaiks.lv. Cerēju, ka problēma tiks risināta, bet sanāk, ka atbildi un risinājumu neesmu saņēmusi 3,5 mēnešus.

P Pusdienlaiks LV 11.01.2023

Pieteikums ir izskatīts no pusdienlaiks.lv puses. Naudas atgriešanai ir jāaizpilda pieteikuva veidlapa. Tā tiks nosūtīta epastā, ja nebija iespejams atrast vietnē.

B Bosspower 21.11.2023

Protams ne atriezas ir zagts naudu. Vajag pusdienlaiks dzest. Labak mes pasham dot naudu vaditaj bernudarzam. Ne vis pusdienlaiks parskaitjums. Es saku nopietni pusdienlaiks ir 👎👎👎👎