Coral Club Coral Main - Viltojums

Iegādājos Coral Club caur CC (Coral Club) TS ( tirdzniecības struktūras ) direktori - (tā vizītkartē), produktu, - Coral Mine, lai uzlabotu ūdens kvalitāti, kā to reklamē Coral Club. Trešajā dienā lietojot šo bagātināto ūdeni ar Coral Mine mums ar vīru radās veselības problēmas. Vīram sāka sāpēt aknas, es sajutu disbakteriozes simptomus. Sākām padziļināti pētīt produkta izcelsmi, kā rezultātā atklājās, ka tas nemaz nav , izslavēto, Okinavas salu, dziednieciskais coraļa produkts, par kuru tik daudzi zina.
Coral Club mājas lapas reklāmās un arī citur internet vietnē maldina cilvēkus! Izvieto maldinošas frāzes, video ar dabas skatiem utml. , lai cilvēkus piesaistītu sava Coral Mine produkta lietošanai. Kad painteresējāmies vairāk, izrādijās, ka ir produkts, ar nosaukumu Coral Water- patentēts LV, nopērkams arī aptiekā , ražots Japānā , compānijā Marine Bio, kura kā izrādās, ir ekskluzīva ( viena tāda) kompānija , kas ražo no Okinavas salas esošiem coraļļiem produktu, dzeramā ūdens uzlabošanai. Kuriem interesē vairāk - mājas lapa Japānā http://www.marine-bio.co.jp/category/consumer-info
Iepazīstoties ar Sia Sango, kas piegādā compānijas Marine Bio produktu Coral Water LV, dokumentāciju, varēja izdarīt secinājumu, ka Coral Clubam nekāda sakara ar slaveno korāļu ražotāju Marine Bio nepastāv. Ir vienīgi saistība Coral Club saistība ar krievijas federācijas [slēpt]@coral-club. com. Un neviens, kas neiedziļināsies, nesapratīs, ka Corāļu Clubs muļķo cilvēkus, izplatot materiālus kuriem nav seguma. Un produktu nezināmas izcelsmes. Kas tas par produktu ko piedāvā Coral Club, no kura mums tagad radušas veselības problēmas, vēl nāksies noskaidrot. Zinam pagaidām, pēc iepakojuma, ka Coral Club produktam Coral Mine ir saistība tikai ar kaut kādu Japānā dibinātu firmu Marine Coral (nosaukums tik līdzīgs, ka sajauks ar īsto- Marine Bio , pat erudīts patērētājs, un skaidrībā netiks ) un vēl Coral Club saistība ir ar krievijas federāciju. Aprobežojamies, ko sludina Coral Club savās mājas lapās un ātri kļūstam par upuri nezināmam produktam.
Cilvēki nekļudieties, lai pasaudzētu savu veselību!
Arī Japāņu compānijas Marine Bio, produkta Coral Water pārstāvis Latvijā , savā mājas lapā brīdina par Coral Club produktu, kas uzdodas par izslavēto Sango koralli.
http://www.sango.lv/lv/jautajumi-un-atbildes/28.html
Ievēroju, ka uz iepakojuma un produkta katalogā, Coral Club neafiše nevienu teikumu ko varētu lasīt kā vārdu Sango, toties mājas lapās gan, par to raksta un reklamē, kas arī maldina daudzus , ar ko jau esam aprunājušies.

Saudzējiet savu un savu tuvinieku veselību! Izziniet ko lietojat!

L

Komentāri (10)

L Lanag 16.11.2012

ja, par Coaral Mine ir tikai sliktas atsauksmes, par ko arī sūdzība.

L Lanag 16.11.2012

Smīkņa nečuči tur ūdenim ir pretēji - augsts PH, bet stāsts pavisam par ko citu. Labāk palasi sūdzību.

L Lanag 16.11.2012

Vai kā. Neticu pudelēs pirktajam veikalā, krāna ūdens lielos daudzumos, ar šaubīgi vai labi, novārīts nu tur nekā nav. Tapēc meklēju alternatīvu.

J Jungleboy 23.01.2020

Pamēri ar lakmusa papīru lielbāta ūdenim vai kādu citu ar augstu ph viss atbilst. Bet tādu var uztaisīt aplejot sodas tējkaroti uz glāzi ar verdošu ūdeni un tad atšķaidot 1:1 ar aukstu ūdeni un uzreiz ļoti lēni var dzert. Bet vispirms lasam grāmatas vai to vispār vajag un kāpēc!

D Dzordana 07.04.2013

Esmu Coral Club cienītāja un apbrīnoju, cik daudz laika un pūļu kāds velta, lai itkā "atmaskotu" Coral Club un Coral Mine. Būtu bijis foršāk, ja tikpat rūpīgi censtos izprast, kāpēc Jums ar vīru sākās diskomforta sajūtas un disbakterioze. Man pašai ir bijuši līdzīgi simptomi, taču uzreiz nemetos apvainot kādu, bet noskaidrot, kas un kā notiek. Mēs pārāk maz pazīstam savu organismu un tā reakciju uz dažādiem faktoriem.
Paskatījos norādītās interneta saites, redzu pavisam citu kompāniju un citu līdzīgu produktu. Izpētot Coral Mine iepakojumu, tur ir norādīts:
Производитель: Marine Coral Co, Ltd, Япония для Coral Club International, Inc., Канада.
Представитель в РФ: [slēpt]@coral-club.com

Un rodas jautājums, kāpēc tad Marine Bio jābūt saistībai ar Coral Club International???Un Coral Water??Tās ir pilnīgi atšķirīgas divas pasaules. Ja slikts Jūsuprāt ir Coral Mine, tad kaut kādam Coral Water arī vajadzētu būt sliktam.

Svarīgāk ir palīdzēt cilvēkam saprast, kā rūpēties par savu veselības stāvokļa uzlobošanu un saglabāšanu. Ja ir produkti, kas patiešām spēj izpildīt lietderīgas funkcijas, nekaitējot cilvēkam, tad vismazāk vajadzētu domāt par to, no kurienes tas nāk un ar ko sadarbojas!

D Dzordana 08.04.2013

Smīkņa, paldies par ieteikumu pasēdēt uz koraļlu dildo un patīrīt čakras. Tas noteikti ir labāk nekā būt rupjai un neieklājīgai!

T Tima 08.04.2013

Lanag Nov 16, 2012
Kā teica kāds austrumu gudrais- ja cilvēkam pie radīšanas prātu neielika, tad vēlāk to pat ar koku neiedauzīsi...
Un krieviem ir labs teiciens- Posle draki kulakami nemašut. '
Jau jau sūdzības autore tik "zinoša", ko tad uzķērās uz kkādas direktores āķa? Vajadzēja visu noskaidrot pirms tērēja padsmit latus, ja vien tā nav apzināta provokācija.
Es 4 dienas netā nosēdēju vācot informāciju un sapratu, ka Coral Club produkti ir tas, kas nepieciešams ikvienam cilvēkam! (pēc nepieciešamības un noteiktā daudzumā)

S Smiekligi123 01.02.2017

Man šķiet sūdzības mērķis ir vienkārši izplatīt Marine Bio ūdeni (cik zinu, tie ir analogi Coral Mine, radušies vēlāk, un cenas/kvalitātes ziņā neizdevīgāki kā Coral Mine). Tik "neuzkrītoši" ievietota saite uz tieši tiem produktiem. Smieklīgi, ka neviens cits to īsti nebija manījis :D
Vēl, CoralMine lietošanas laikā tiešām var pasliktināties pašsajūta pašā sākumā, tas tikai nozīmē, cik netīrs Jūsu organisms ir bijis un cik ātri viņš sāka attīrīties. Ja būtu lietojuši vismaz mēnesi, tad būtu jutuši nopietnus rezultātus.

S Smiekligi123 01.02.2017

Papildinājums!
Ja Jūsu vīram sāka sāpēt aknas, tas nozīmē, ka aknu stāvoklis ir ļoti slikts. Aknas sāk sāpēt tad, kad to stāvoklis ir jau bijis slikts vismaz 3 gadus.
Sāpes aknās izraisīja ļoti spēcīga detoksikācija, ko iekustināja CoralMine

F Fans123 15.04.2020

Tiesi ta vienkarsi tas bija blakus paradibas attirisanas procesa un tagad mekle vainu ta ir , kad nesaprot savu organismu (neizzina) un nezin ,kur skriet , jo nesaprot kas vispar ir cilveka sistema a es domaju kad sos produktus daudzi salidzina ar tiem krievu produktiem kuriem ir maldigs sastavs kur nemaz neatbilst . Un tie kuri nezin kas ir coral club veiksmi jums dzivojat talak nezina tikai kad jums sakas nopietnas problemas ar veselibu pectam nenemat coral club produktus ta nav coralu club vaina kad jums smadzenes ir saskalotas ar visadiem neistiem produktiem interneta sakot jau ar Baibas gavares kurus izplata krievi ...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes