Copy Pro

Copy Pro nogaidiiju PUS STUNDU kad man loti STEIDZAMI vajadzeeja izdrukaa 50 lpp no disketes. 3 apkalpojoshie jaunieshi jautri kjikjinaajaas savaa starpaa, ik pa briidim (random generated) izveeleejaas vienu no rindaa staavoshajiem un nespeeja atbildeet uz vienkaarshiem jautaajumiem. UN KAD ES BEIDZOT sagaidiiju kaadu, kursh ar pilniigi idiotisku sejas izteiksmi kaut ko kunksteeja dodot maajienus ka ir ar mieru apkalpot mani uzzinaaju CENU - 10 s/par lapu?!?! aiz stuura aatri un forshi drukaa par 4 s. ejiet PUPAAS slinkie Cpoy Pro. Vai tur tiem klauniem algas ar maksaa vai vinji tur tikai taa izklaideejas?

U

A Andris 17.06.2004

Pilniigi nepiekriitu shim raxtam. Vairaakkaart tur esmu bijis un esmu ljoti apmierinaats ar Copy Pro darbinieku darbu. Un lai uzzinaatu cenu nav jaastaav rindaa, nevajag daudz smadzenju, lai aizietu un panjemtu cenu lapu. Nenoniecinaasim citu cilveeku darbu, jo apkalpojoshaa sfeera nav taa pateiciigaakaa un puishi tur tieshaam "raujaas"

U urzula 06.08.2004

Taa vinsh ir jaa..Copy Pro pirmaam kaartaam 1.pleesh nezheeliigaako pikji par suuda izdrukaam, kas reizeem ir drankjiigas un nekur neder,attaisnojoties ar dargo aparatuuru un kur nu veel papiiru, bet es ta zinu cik katrai izdrukai pashizmaxa2.loti biezhi taa fantastiskaa aparatuura atsakaas darboties3.puishi nav liimenii, reizeem jaamaaca kaa rikoties 4.vieniigie plusi ir: vini strada 24h, vini ir labaa vietaa iekaartojushiespazheelojiet savu naudu.....

T Tatjana 09.12.2006

laba apkalpošana, cenas un kvalitāte -Skolas ielā blakus kinoteātrim

L Liga 19.08.2007

o,jaa!es cik reizes tur eju-taa muuzhiigi problemas!domaaju-es vainiiga,bet visaam manaam pazinjaam tur neiet labaak!reiz pat bija gadiijums,ka mans boss sadusmojaas un uzrakstiija suudziibu Copypro prieksnieciibai.Laimiigais-dabuuja pavasara zemenes!bet attieksme tur tieshaam pabriesmiiga!neviena laba vaarda nevaru pateikt!!

I Inese 24.11.2007

Ja jau Jūs tik slikti apkalpo, varbūt pamēģiniet paši pastrādāt viņu vietā!!!

L Liva 01.10.2009

Prasot iesiet spirāli un speciāli piesakot, ka vajag atbilstošu iesienamo papīru kaudzītei, viņi kā likums iesien divreiz lielākā spirālē! Tik neparocīgi! Nu kā var nesaprast, es vienkārši apbrīnoju.

M Marija 12.03.2011

drausmīgi lēni strādā!!! nenormāli ilgi jāgaida un pat ja nosūti pa priekšu (diena vai vairāk) e-pastu... nu nekad neizdrukā!

L lolita23 26.04.2013

shausmiigs serviss tur man vienu atteelu sabojaja bija no daargas avizes jakopee shii panem un izgriezz ar skereem shausmas tas orginals ebay maksaja 12 $ shausmas. nezinu kur tik debils personaLs iesaku dargas lietas nekopet dabusiet sabojatu orginalu!!!UZMANIET SAVUS DOKUMENTUS!!!