Copes Nams Siguldas - apkalpošana

Braucu speciāli no Cēsīm jo ieteica šo veikalu, ka tur varot kādu sākuma komplektu spiningošanai iepirkt, man kā makšķerniekam iesācējam kam nav poņas par to visu likās ka visu man tur izskaidros ko labāk pirkt utt... pārdevējam laikam galvā sakāpis vai kas, uz maniem laikam vieglajiem jautājumiem pat atbildēt netaisijās, staigāja gar leti un kautko murmināja, beigās pateica lai nopērku literatūru palasu un tad nāku ko pirkt, netaisos vairāk tur savu kāju spert, pārdevēja vārds bij Jānis laikam vai kaut kā tā.

K

T ToKristaps 23.07.2011

Tev kā makšķerniekam iesācējam ieteiktu patrenēties uz suņiem. Jānopērk pati resnākā aukla un pats lielākais āķis. Par ēmu jālieto gaļas vai desas gabals. Šei rezultāti garantēti, un gaļa šālikiem arī nodrošināta. Kad suņa gaļa būs apnikusi, varēsi pamēģināt ķert zivis. Mūsu pusē visi bezdarbnieki šādi piepelnās, tirgojot šašlikus.

D ds 23.07.2011

Heh precīzi par to apkalpošanu, tajā pašā veikalā ir nācies pabūt

. ..... 23.07.2011

Tu bāleliņ esi morāls kroplis, tā rakstīdams par suņiem.

T To..... 23.07.2011

Ja tu zinātu, ko tu katru dienu apēd desu, maltās gaļas vai citu gaļas izstrādājumu veidā, suņa gaļa tev liktos kā Dieva dāvana.Pats galvenais ir tas, ka tu ēsdams šo erzacgaļu būsi spējīgs radīt vien kropļus, vai vispār neko.

. ..... 23.07.2011

Es cūkgaļu neēdu un tev arī neiesaku.

T To..... 23.07.2011

Par to taču arī ir runa! Suņa gaļa priekš tādiem, kuri neēd cūkgaļu ir kā radīta!

. ..... 23.07.2011

Tu gan esi gudrs un asprātīgs! Kā vienmēr-prieks par tevi.

T To..... 23.07.2011

Tā ir tikai tava paša izvēle-neēst cūkgaļu, kādu gaļu ēdīsi, izvēlies pats. Vasarā ir brīvi piejama varžu gaļa, esot dikti veselīga, neviena krabju nūjiņa pat klāt nestāvot.Arī gliemežu pilni dārzi, tāpat slieku.