Copes Lietas žurnāls - reklāma

Briesmīgi žēl esmu cītīgs žurnāla abonents jau vairākus gadus un šogad februāra numurā blakus copeslietu kartei uzgāju piedāvājumu abonēt dzīvnieku enciklopēdīju par smieklu 3,50 + saņemšu mugursomu ideāls piedāvājums ! ? jā tikai neskaitot to ka katru nākošo mēnesi jūs saņemsit lapeles ar dzīvnieciņiem par attiecīgu samaksu un ja gribēsiet atteikties tas būs jādara rakstiski .
Es jau reizi šo enciklopēdīju saņēmu stulba biroja mape un lapas ar dzīvnieku foto un to nelielu aprakstu principā visu šo info var viegli atrast google . Rezumē žēl ka tik labs žurnāls ir nolaidies tik zemu ka naudas dēļ ir gatavs piedāvāt saviem lasītājiem šādus naudu izkrāpjošus piedāvājumus .

J

D dita 09.02.2012

Pārbaudi vēlreiz! Tas buklets nav saistīts ar žurnālu. To piedāvā IMP Baltic, kas vienkārši savu preci kā reklāmu izvietojis žurnālā. Šādus bukletus var atrast "Dārza Pasaule", "Ievas Mājas" u.c. Latvijā iznākošos žurnālos. TĀ IR REKLĀMA! Tas nav piedāvājums no žurnāla puses.

Un neesiet lētticīgi! Piemērs. Šis pats IMP Baltic daudziem uz māju nosūtīja disku ar Mocarta skaņdarbiem. Tie cilvēki, kuri parasti grib kaut ko pavelti, uzķeras uzreiz. Tas disks ir kā reklāma. Klāt pievienots izsmeļošs apraksts, kas un kā būs, ja pasūtīsi pārējos diskus. Tikai izskatās, ka tautieši ir ar pazemu intelektu un vispār no dotās info neko paši nespēj izsecināt. Tā, lūk, tie, kas nokasīja spīdumus no laimesta kartītes un ieraudzīja tur 3 vienādus...neatceros tikai ko...(tur vienmēr būs tā, ka tu esi laimējis) un ar visu sirdi un dvēseli sūta uz šo iestādi to lapeli, savus datus, lai iegūtu laimestu. Nu i muļķi! Līdz ar to tu automātiski piesakies uz nākošo sūtijumu, kurš jau būs par maksu. Ja vēl laicīgi neatteiksi vai vēl trakāk - to otro atplēsīsi vaļā, atpakaļ vari nesūtīt - nepieņems, jo atvērts. Pamācība - kā saņem sūtījumu pastā, tā turpat uz vietas sūtāt atpakaļ tai firmai. Tad, lūk, tie kas to disku izņēma no pastkastītes un vienkārši klausījās, ieguva to kā dāvanu, bet tie, kas dzinās pēc iegūstāmās balvas, nosūtot viņiem info par sevi, iekļuvuši ķezā. Mīļie, lasiet, ko Jums piedāvā. Neesiet auna pieres.

D dita 09.02.2012

Es, pretēji autoram uzskatu, ka tas nav naudu izkrāpjošs piedāvājums. Viss ir izskaidrots, tikai cilvēki, kā vienmēr, visu saprot savādāk. Tāpat kā ar līgumu parakstīšanu - liela daļa vispirms paraksta un tikai tad sāk domāt, ka tur ir punkti, kurus paši neizprot...Protams, pēc viņu domām, vainīgs sastādītājs nevis ūdensgalva, kas to parakstījis.

Es personīgi no IMP Baltic pasūtīju "Dārza Burvību". Man nebija problēmu, jo laicīgi visu apmaksāju un sapratu, kas ir kas. Drošībai, protams, rēķinus saglabāju.