Conventus - Krāpšana

Šī iestāde sūta ik pa brīdim it kā neapmaksātus rēķinus kopš 2018. Gada ar pievienotu soda naudu katram rēķinam 7 eiro apmērā. 4 rēķinus apmaksāju, nu atkal pienāca kaut kāds mistisks rēķins. Izdevās šo iestādi sazvanīt, - nekādu paskaidrojumu, rupjība un neiecietība. Pateica, ka sūtīs arī turpmāk šādus rēķinus. Kā tas iespējams - vai šādas krāpnieciskas struktūras vispār tiek kontrolētas?

A

Komentāri (3)

Ivo 14.02.2021

Lai parādu piedzinējs officiāli drīkstētu atbilstoši MK 61 2.1.p. piemērot parādu piedziņas izdevumus viņam sākotnēji parādnieks ir jainformē rakstiskā veidā (Parādu ārpustiesas atgūšanas likums 7.1.p. (PĀAL)) par parāda esību kā tādu.
Parādniekam ir tiesības atbilstoši PĀAL 7.1.8.p. izteikt savas pretenzijas par parādu kā tādu un pieprasīt pierādijumus. Ja Jūs iesniedziet šādu pretpretenziju parādu piedzinēji kamēr nepierāda kā parāds ir radies (PĀAL 8.4.p.) nedrīkst vērst pret Jums nekādas darbības, kas pasliktinātu finansiālo situāciju un/vai bojātu reputāciju (piemēram ievietot Jūs KIB) (PĀAL 7.3.p.). Tāpēc uzskatu, ka šāda pretpretenzija ir jāraksta obligāti (nepārkāpjot IL 7.p.), jo ja parādu piedzinējs atbilstoši iesnieguma likumam 5.3.p. neatbild mēneša laikā, bet turpina parādu piedziņu Jums ir visas tiesības vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā ar sūdzību, jo šī iestāde kontrolē inkasso kantoru darbību.
Tajā pat laikā, ja viņi pieprasa + 10 eur (MK 61 2.2.p.) Jums ir visas tiesības prasīt pierādijumus par papildus veiktajām darbībām (pierādijumi ir čeki, vai PPR, kur redzams Jūsu vārds). Otrā vēstule nav papildus izdevumi!
Tajā pat laikā no savas puses vēlos vērst visu uzmanību uz PĀAL 8.1.p. kuru parādu piedzinēji noteikti izmantos sev par labu. Atcerieties, ka par parādnieku kādu var atzīt tikai un vienīgi tiesa. Ja cilvēks saka, ka es Jūsu noteiktajai summai un parādam nepiekrītu viņš nav parādnieks attiecīgi viņa pienākums nav sadarboties.
Kaut ko maksāt parādu piedzinējiem ir tas pats, kas barot parazītus. Ja rodās kādi jautājumi saistīti ar parādu piedzinējiem un kā pret viņiem cīnīties droši rakstiet vai zvaniet 25341016, pilnībā bez maksas sniedzu juridiskās konsultācijas šajā jautājumā.

A Annah 14.02.2021

Paldies! Novērtēju jūsu atsaucību! Rīkošos saskaņā ar Jūsu ieteikumu.

W winmy 15.02.2021

Kontu var bloķēt tikai tiesas izpildītājs.
Nekad neatbildi uz viņu vēstulem, neņem no pastnieka, ne no pasta daļas.
Un nemaksā ne kapejkas.
Pēc 10. gadiem pēc likuma anulēs.
Man ir 10 ātrie kredīti, vēcākājām jau 8. gadi. Ne tiesas, nekā. Galvēnājs rīkoties tā, kā es teicu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes