www.sudzibas.lv Concept auto Klaja krāpšana

Concept auto - Klaja krāpšana

Griezos minētajā autoservisā ar lūgumu atbloķēt priekšējās pasažiera durvis automašīnai Nissan X-Trail, autoservisā manu a/m pierakstīja uz nākamās dienas konkrētu laiku un paziņoja, ka problēma ir ļoti nopietna un var aizņemt pat līdz 3,5 stundām autoservisa darbalaika. Nākamajā dienā ierados autoservisā noteiktajā laikā un pieteicos pie meistera, kad prasīju cik man var apieties dotā palīdzība, tas atbildēja, ka rezerves daļas (trošu komplekts) maksās 75 € + darbs par stundām un man vēl ir jāpagaida, jo priekšā vēl ir divas a/m, ar to es lai atdodu auto atslēgas un kad auto būs gatava viņš zvanīšot, kad teicu, ka savu a/m es tam bez dokumentu noformēšanas neatstāšu, viņš atbildēja, ka tad es varot meklēt citu servisu... Es sadusmojos un devos mājās lai pats mēģinātu tikt galā ar doto problēmu. Mazliet apdomājot man izdevās pašam atbloķēt minētās durvis, tās izjaucot konstatēju, ka problēma ir neliela oksidācija stieņa mehānismā un nekādu trošu komplekta tur vispār nav, iepūtu WD-40 un viss strādā kā jauns. Minētais darbs man aizņēma 40 minūšu laiku un divi pūtieni WD-40. No iepriekš minētā izdaru secinājumu, ka dotajā autoservisā man par šo darbu būtu "noslaukuši" minimums 100 €...

A Aigars K 21.05.2017

Jā tas ir autoservis Brīvības gatvē 402b, Rīgā, mani arī tur konkrēti piečakarēja

TasEsLV 22.05.2017

Malacis. Vienmēr iesaku šādos gadijumos pašam pamēģināt, jo salauzt vairāk ir grūti. (Ja nav saistīts ar motora defektiem.)
Pašam bija iesprūdis bagāžnieks kas ik pa laikam aizslēdzās un nevērās vaļā.. kad dabūju vaļā izpūtu padaudz WD40 un 10 min virināju. joprojām viss kārtībā. Servisa pierasītās izmaksas = 45-60 EUR.