www.sudzibas.lv Comme il faut krāpj sīkumos

Comme il faut - krāpj sīkumos

Vakar biju pusdienās uz kafejnīcu "Comme il faut", kura piedāvā biznesa pusdienas. Kad prasīju, kas tajās ietilpst, meitene man pateica, ka zupa un otrais ēdiens par 2 latiem. pasūtīju. turklāt ēdienkartē izlasīju, ka klāt vēl nāk arī dzēriens, par kuru man meitene noklusēja. Kad biju paēdusi, viņa man piedāvāja kaut ko padzerties. Tā kā uzskatīju, ka tas tā pieņemts - pirmais ēdiens, otrais ēdiens, tad dzēriens, visu pasniedz secīgi. pateicu, lai nes kafiju. kad gāju pie letes samaksāt, viņa man prasīja 3 latus. biju izbrīnīta, uz ko viņa paskaidroja, naivi mirkšķinot acis - ak, jā, par brīvu nāk melnā tēja!!! :D smieklīgi. un arī stulbi. nav žēl to latu, ko atdevu par kafiju, bet gan pati pieeja. tāpēc, ja izlemjat iet uz šo kafejnīcu, vispirms visu kārtīgi noprasiet, jo tas to'mēr ietilpst viņu pienākumos.

Z

G guliks 22.05.2009

Neizskatās nekas ļauns

Z zane 22.05.2009

nu bet vait tad vienmēr jābūt kaut kam ļaunam?! :) var jau arī par sīkumiem pasūdzēties!

W wow 22.05.2009

Var..kad galigi nav ko darit:D