E endrju 19.10.2008

Nu starp seansiem izķert tos visai mudīgos parazītus laikam nevar:)

M Mareks 19.10.2008

Nu pirmkārt tās zāles uzkopj, bet ne jau ar tvaiku protams :) Un kāpēc tu domā, ka tās blusas saķer tur?
Jāsaka tā, es tur eju ļoti bieži, un man viss apmierina.

L LLLL 22.10.2008

Tik pat labi blusas var saķert sabiedriskajā transportā, uz ielas, kāpņu telpā.

I Ilmārs 28.10.2008

Var spriest tikai vienu par tevi..
Ka tavas iedomas par Blusām un Utīm, ir tādas pašas, ka nepabeigta skola un katrā vārdā pieļauta ortogrāfijas kļūda, + kur nu vēl interpunkcija..

L Linda 28.10.2008

Es arīī tur eju ļoti bieži un nekad nau sanaacis taa ka esmu sakosta. :D
Takaa īpaši tam neticu ka tur ir blusas.

K Krotow 04.11.2008

Pirmā dzirdēšana. Pašam mājās tās nav?

P Patr/iC 30.01.2009

Nav gadījies būt sakostai nereizi.. varbūt saķēri sabiedriskajā transportā? Tagad visādi bomži ar to brauc ...

A anna 22.02.2009

A kas ir "blūsas"?

A Antons 07.02.2010

Nekad neesu saķērusi tur blusas, redz ka vairums nesaķer, tad laikam vaina ir tevī pašā, nelien pa miskastēm un nedzer kopīgu aliņu ar bomzi :D

J joe 12.07.2010

fuj cik pretigi nekad neiewu tur plus vel noteikti vis vel smird, smird pec dirsas.

S singa 12.07.2010

Jā, Joe sēdi mājās, velc torentus un osti vien savu pakaļu, kas noteikti smaržo pēc maijpuķītēm:DDDD