Club 1934" AS Uzņēmēju Trasta kompānija" viesnīca

Neiesaku nevienam ielaisties kadas darīšanās ar Ogres viesnīcu Club 1934 pie trikotāžas.Ar viniem nav iespejams vienoties par cenam.Man bija situacija,kad vini 15min pirms banketa, kuru rikoju vinju telpas,teica lai maksaju šadu ... summu vai pasakuma nebus.Man nekas cits neatlika kā maksat.Pavars ar tur ir labais... no ta ko pasutiju vispar neka nebija,bija loti maz kartupeļu,pietika tikai kadiem 10 cilvekiem,parejie tikai paspeja paskatities uz viniem.Salati bija saskabuši.Nummur šausmigs,netirs,miskaste niznesta.Apkalpo ļoti neakurāti,gandrīz vai nomet šķīvi tavā priekšā.

I ixers 13.05.2007

mums pagājušo gadu tur bija pasākums. Paika bija ok., numuri bija tīri un sakārtoti.

G Gabri 09.02.2008

Es rīkoju šeit savas kāzas un biju pilnīgi apmierināta gan ar apkalpošanu, gan arī ar visu pasūtīto ēdienu. Neredzu nekādu pamatu tādiem izteikumiem. Tas viss izskatās pēc apmelošanas. Esmu pastāvīgais klients un nekad nebiju saskārusies ar iepriekš minētām problēmām.