CLOG SIA , Crocs veikali - Likuma pārkāpumi

Uzņemums Clog SIA, kam pieder Crocs un Reima veikali krāpj darbiniekus, jo maldinoši apraksta darba samaksu. Līgumos norāda minimālo algu, un pārejais par izpildīto plānu. Tiem kam darbu ļoti vajag, protams ies strādāt, un cerībā ka saņems to mistisko bonusu arī strādās. Reāli vadīšana/ līderība nenotiek, neviens ne par ko neatbild, kā rēķina mēneša bonusu - nekur netiek atrunāts. vaaitie ir procenti, vai konkrēta summa. Ja nepatīk vacakiem pārdevējiem - saņemsi minimālo algu.
Aigāju no darba, par pēdejo mēnesi bonusu nesaņemu, tipa slikti stradāju. Tikai to minimālo stunda likmi.
Tādu zemo organizācijas struktūru var droši vien tikai tirgū pameklēt, kādā gaļas pavilionā.
Šo darba devēju var ieteikt studentiem, lai vnk saprast kas ir darbs, tīri pieredzei kūr nākotnē NEVAJAG nekad stradāt.
Loti ļoti ļoti zems intelekta līmenis gan tā saucamiem vadītājiem, gan īpašniekiem.

T taisnibascinitajs3 03.10.2022

Pēc Jūsu gramatikas spriežot, žēl ka aizgājāt, īstā vieta Jums bija.

Jā, LV nav man stiprā puse. Bet info darba meklētājiem gan noderēs))))