Clip in pieliekamie mati - Krāpniece

Tātad pasūtīju 50 cm garus pieliekamos matus ar pēcapmaksu, viss kopā izmaksāja 28ls ieskaitot pasta izdevumus. Atverot paciņu, konstatēju, ka mati ir tikai 40cm gari. Rakstot viņai uz draugiem.lv viņa aizbilinās ar to, ka mati ir aizsūtīti pareizie 50cm gari, bet tā kā viss ir nofotogrāfēts un visi viņas personas dati ir, tad iesaku, jums neuzķerties uz šīs melīgās, krāpnieciskās meitenes piedāvātajiem matiem.

J

D daina 22.12.2010

Kam vīrietim vajag garos matus? Viss Tev kārtībā? Vai par sievieti pārtop? Jauns transvestīts... Šausmas

J Jānis 22.12.2010

Draudzenei vajadzēja. Tā, ka jā. :)

M Maris 26.12.2010

Kas tavai meitenei kautkada slimiba ka mati pashai neaug uz galvas? Laikam ta nobalinajusi tos ieprieksh ka viss izskrita un vairak neataug :(

Z Zz 26.12.2010

Starp kajam pieliekamos matus negribi pasutit? Bet perc garus lai bizites pitu un ieveidotu nu var ari ielikt ilgviljnus, bus forshi tev uz jauno gadu un tavai meitenei ari :)

Z Zz 28.12.2010

Nu ... Herosimas upuris, kas jauns ?

A Anna 28.12.2010

skopais maksā divreiz.
nākamreiz aizej uz Klērs Serviss Artilērijas ielā Rgā un klātienē apskati un tur arī nopērc matus.

I Iman 08.04.2011

labak Stellinas clip In mati
Imanta

Z zane 07.07.2011

es ari uzkeros!man sanaca ta pat!meitenes pirms perciet uzziniet kartigi cik ir cm.ja saka ka 50cm tas nav pec musu meriem.

Z Zane 07.07.2011

Nelabi gan smirdēja tie mati, un garums esot mērīts morgā pirms nogriešanas. Laikam būs sarāvušies.