Cleanland PHS - Slikts serviss

Atteica topošajai māmiņai 7. Grūtniecības mēnesī uzkopt objektu pēc vasaras īrniekiem, pamatojoties uz to, ka telpās nav ticis veikts kosmētiskais remonts. Neskatoties uz to, ka pēc objekta apskates tika nosaukta tāme, kas bija pieņemama atnāca e-pasts, ka viņi neieradīsies. Ja esat topošā vai jaunā māmiņa, kura nevar pati izmēzt telpas pirms šīs kompānijas ierašanās vai esat jaunā ģimene remonta procesā, negaidiet, ka šī firma jums palīdzēs. Bez nievājošas attieksmes strādā tikai ar tīrām un pilnīgi izremontētām telpām.

K

Paradeez 09.10.2020

Šausmas 😱 atteica grūtniecei. Un vēl atteiks jaunajām māmiņām un jaunajām ģimenēm. Slēgt firmu!

M Mego izmeklētājs 11.10.2020

Jažemaķ

M Mego izmeklētājs 11.10.2020

Kapēc man kā firmas darbiniekam jāveic uzkopšana nepatikamās telpās?firma rūpājās par sevi un savu darbinieku labsajūtu