www.sudzibas.lv Clean R Nav servisa, melīga informācija

Clean R - Nav servisa, melīga informācija

Kompānija clean r nesniedz pakalpojumus kuri atrunāti līgumā. Strādāju Ķekavas pagastāmums regulāri neizved kartonu, ik katru reizi ir kāda aizbildināšanās, nav nodrošināta piekļuve utt. Ir norādīti 5 tālruņa num, uri uz kuriem var zvanīt un vārti jebkura laikā tiks atvērti, bet neviens nezvana. Kad tiek sūtīti epasti notiek atrunāšanas par piekļuvi utt. Ir bijuši vairāki gadījumi kad mašīna piebraukusi pie vārtiem, mūsu darbinieks tos ver vaļā, bet viņi aizbrauc prom.
Šobrīd slīkstam kartonā un ar citām kompānijām nav iespējams noslēgt līgumus jo viņas nestrādājot šajā teritorijā. Mums ir arī sadzīves atkritumu konteiners, bet tam notiek regulāras izvešanas, nevienam nerodās nekādas problēmas.
Kā arī netiek pieņemti tādi atkritumi kā ldpe, pēc līguma viņi būtu jāņem, bet viņi to nedara. Mūms ir ļoti liels daudzums ar šiem atkritumiem, šobrīd izvedam viņus paši uz getliņiem.

K