www.sudzibas.lv Clean R Slikts serviss

Clean R - Slikts serviss

Jau nedēļas trīs tallinas 58 netiek izvesti šķiroto atkritumu konteineri (konteiners ar stiklu un konteiners ar pet, kartonu) . Pa pet konteineru lēkā žurkas... Saprotams, kāpēc Clean r tos neizved:
1. No brìža, kad patērētājiem Rīgā nav iespējas brīvi izvēlēties atkritumu izvedēju (katrā rajonā Rīgas vadība devusi atļauju darboties tikai 1!) , atkritumu izvedējs var rīkoties tikai un vienīgi pēc saviem ieskatiem - patērētajs (maksātājs) ir ķīlnieka lomā;
2. Šķiroto atkritumu izvešana nav rentabla - tie jāizved bez maksas, t. N. , ka nekādas peļņas no to izvešanas atkritumu izvedējam nav.
Risinājums - likvidēt piespiedu monopolu un atjaunot brīvu tirgu ar pilnvērtīgu konkurenci, ir tikai un vienīgi Rīgas vadības rokās! Kamēr Rīgas dome nepieņems saprātīgu lēmumu, iedzīvotāji cietīs.

S