www.sudzibas.lv Clean R Slikts serviss

Clean R - Slikts serviss

Jau nedēļas trīs tallinas 58 netiek izvesti šķiroto atkritumu konteineri (konteiners ar stiklu un konteiners ar pet, kartonu) . Pa pet konteineru lēkā žurkas... Saprotams, kāpēc Clean r tos neizved:
1. No brìža, kad patērētājiem Rīgā nav iespējas brīvi izvēlēties atkritumu izvedēju (katrā rajonā Rīgas vadība devusi atļauju darboties tikai 1!) , atkritumu izvedējs var rīkoties tikai un vienīgi pēc saviem ieskatiem - patērētajs (maksātājs) ir ķīlnieka lomā;
2. Šķiroto atkritumu izvešana nav rentabla - tie jāizved bez maksas, t. N. , ka nekādas peļņas no to izvešanas atkritumu izvedējam nav.
Risinājums - likvidēt piespiedu monopolu un atjaunot brīvu tirgu ar pilnvērtīgu konkurenci, ir tikai un vienīgi Rīgas vadības rokās! Kamēr Rīgas dome nepieņems saprātīgu lēmumu, iedzīvotāji cietīs.

R Realists888 18.08.2022

Idiotisms :D Ja tu esi tik nekompetents šajos jautājumos, tad ar savu aprobežoto viedokli labak paliec mājās un neapakuno pats sevi :D
1. Atkritumu izvešana notiek pēc grafika, jeb pēc faktiskā izsaukuma ! Tātad tu esi muļķis, jo 1. vaiu nu tu esi izvēlējies neatbilstošu grafiku. 2. tu nemāki izsaukt šķiroto atkritumu izvezšanu :D
2. Ko tu vispār zini par škiroto atkritumu rentabilitāti ? :D :D uzņēmums neietur naudu no klienta, ja atkritumi tiek pareizi sašķiroti, jo tas būtiski atvieglo atkritumu šķirošanu un pārstrādi, līdz ar to rentabiliāte šeit ir .. Vnk es silti ieteiktu turpmāk nākotnē savu nekompotenci paturēt sevī dziļi dziļi iekša un nebļaustītites un nesūdzēties kā pajoliņam :)

A Armands 27.02.2024

CleanR atkritumu izvešanas uzņēmums izmanto to, ka viņiem ir monopoltiesības izvest atkritumus konkrētās Rīgas zonās un nav iespējams izvēlēties citu sadarbības partneri, tā rezultātā liek sodus par jebko: šķirotajos atkirumos iemests nepareizs atkritumu maiss vai piemēram ziņo, ka nevarēja izvest atkritumus jo traucē auto, nekatoties uz to, ka traucējošās automašīnas vadītājs atrodas pie automašīnas un būtu pabraucis malā, ja būtu bijis tāds lūgums un atkal kārtējais sods. Savukārt, kad viņu vadītājs aizmirst paņemt atslēgas, pulti, vai vispār aizmirst iebraukt pēc atkritumiem tad nekas, tas normāli :( Kad pieteicu eglīšu izvešanu, tad 1,5 mēnešus gaidīju, kad beidzot tās izvedīs. Ja izdodas sazanīt operatoru, tad saka, ka noskaidros un atzvanīs (bet neatzvana), ja neizdodas un operators noziņo, ka ar mani sazināsies, arī tad neatzvana. Bēdīgi