www.sudzibas.lv CityFitness Slikta Attieksme pret Klientiem

CityFitness - Slikta Attieksme pret Klientiem

Tā kā tikko izlasīju jau šeit iesniegto sūdzību par zādzību tad pievienošu arī savējo, par klientu attieksmi.

Piektdien 2010 gada 8. janvārī, Bowlero klubā, daži cilvēki domājot (vadoties pēc mājas lapas informācijas) ka klubs strādā līdz pl. 23:00 bija aizkavējušies, tai skaitā arī es, kā rezultātā pāri 22:00 viena no administratorēm deva zināt, sakot ka viņa vēlas iet mājās, bet tā nu sanāca ka palika tikai tie kas tikko no dušas bija iznākuši vai arī vēl tajā nebija paspējuši ieiet.

Tā kā man bija nepieciešams vēl izžāvēt matus (arī ārā nav vasara), tādēļ ar labiem nodomiem aizgāju līdz administratorēm noskaidrot, vai varu paņemt kartiņu un ja kāds vēl paliek (piem. apkopējs) vai tad viņas var doties mājās, uz ko saņēmu brīdinājumu, par apsardzes izsaukumu, ja telpas tūlīt pat netiks pamestas.

Sapratu ka neskatoties ne uz ko ir jādodas prom, kad pēkšņi garderobē pazuda gaisma un tikai pēc citu apmeklētāju lūguma (lai vismaz varētu apģērbties) tā tika ieslēgta.

Tie kas bija palikuši, skaidri izteica savu viedokli, ka iespaids par šo sporta klubu ir sabojāts un turpmāk to vairs neizvēlēsies.

UN TAGAD PATS SVARĪGĀKAIS - Šo teksu biju nosūtījis administrācijai (vēl tikai pierakstot lai pašas administrātores bargi nesoda -nealkstu pēc atriebības) uz ko man tika atsūtīts oficiāls, sekojošs teksts (īsi, bet patiesi nokonspektēju):

- Mēs Jūsu iesniegumu pieņēmām izskatīšanai.
- Lūdzu izziniet mūsu darba laikus un turpmāk tos ievērojiet.
- Ceram uz Jūsu sapratni, ar cieņu ... .

>> proti - NEKĀDU ATVAINOŠANOS no Adninistrācijas puses, kaut vai pieklājības pēc pret klientu. Pat ja viņi neuzticētos manam iesniegumam, varēja vismaz atvainoties JA ir sagdājuši neērtības. Lūk tās ir lepnums un augstprātība.

Ja to raksta administrācija, tad kāda var būt runa par attieksmi pret klientiem tagad un turpmāk?

Savā mājas lapā gan viņi neaizmirst uzrakstīt dažādas debešķības par klientu attieksmi.

Ok, varbūt ne pie šīs tēmas un tomēr, paanalizēsim sekojošu CityFitness apglvojumu (saite: http://www.cityfitness.lv/index.php?page=4786〈=lv)

* 5 sporta klubi, neierobežots apmeklējuma laiks un dažādas grupu nodarbības pēc Jūsu izvēles!

>>Mušpapīrs, jo reāli par 5 klubu Jūs maksājiet dubultā.

* Nekādu ilgtermiņa saistību!

>>Nākamais mušpapīrs. Abonementu shēma vienmēr ir veidota tik neizdevīgi ka otra tāda kluba nav, proti, par abonementa aktivizāciju Jūs samaksāsiet vairāk nekā par pašu abonementu un ja pārtrauksiet uz kādu laiku, tad atkal nāksies aktivizēt un tādā garā.

* Plašs sportisko aktivitāšu profils - moderni aprīkotas trenažieru zāles, ļoti daudzveidīgas grupu nodarbības, baseins, skvošs, alpīnisma siena, cīņu zāle, relaksācija saunā, tvaika pirtī un džakuzi - tas viss iekļauts cenā

>>Šis ir Patiesi (par grupu nodarbībām neko gan nemācēšu teikt, bet pieļauju ka ir Ok.)

* Izdevīga un pieejama atrašanās vieta - gan kājāmgājējiem, gan automašīnu īpašniekiem un velosipēdistiem. Pieejamas bezmaksas autostāvvietas!

>>Varētu būt Ok.

* Moderns un kvalitatīvs sporta aprīkojums - TechnoGym - mūsu labākā izvēle!

>>Jau bija minēts augstāk - ka modernas ternažieru zāles. Manis spēc tas var arī būt Techno-Terminator-Super-Truper-Gym.

* Pie mums ir gaidīts ikviens - mēs priecājamies par ikvienu, kas nolēmis savu dzīvi padarīt aktīvāku un sportiskāku, jo City Fitness ir fitness visiem!

>> Patiesi.

* Jauka un pozitīva atmosfēra, jo Jūs esat gaidīts!

>> No paša CityFitness staff puses nekā vairāk par mākslīgu smaidu un attieksmi nesagaidīsi (ir pieredzes viedoklis, tāpēc atļaujos spriest. Nesaprotu vai nu viņiem maksā kā Maxima pārdevējiem un dzen kā vergus un/vai nekādas lojalitātes pašam personālam pret klubu - tik vien kā atsēdēt. Patīk, piemēram, ļoti Kolonna Sports personāla attieksme).
No klientu puses viss ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem un tā kā kontingents šādos klubos ir visdažādākais, grūti ir izteikt kādu konrkētu viedokli (vairāk jau kā pats to uztver) - nav jau golfa klubs.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Lūk tā, lai arī pagari sanāca un laiks atkal iztērēts, bet ceru ka kādam tas noderēs izvēloties sev sporta klubu. Iesaku ieskatīties par klubiem šeit: http://www.sporta-klubi.lv/ (tā nav reklāma un man nav nekādu saistību ar šo vietni.)

I Irena 05.09.2010

Esmu šī kluba kliente jau vairākus gadus un apmeklēju tieši Bowlero. Nesaprotu - Jums kā vīrietim, pašam būtu jāatvainojās šīm meitenēm par laika kavēšanu pēc viņu darba laika, par ko noteikti viņas nesaņem atalgojumu! Pēc sava darba laika Jūs neesat viņām klients! Jā, meitenes tur mainās bieži, esmu pamanījusi, bet visas ir bijušas atsaucīgas! Kā vispār nepietiek laika šo visu rakstīt????
Fuij!

E Escobar 05.10.2010

Es arī apmeklēju Bowlero, par to darba laiku, neko sliktu nevaru teikt, man liekas tas ir viens no labākajiem starp visiem klubiem, it īpaši tas, ka viņi atverās jau 7 no rīta. Bet viena lieta man gan nav saprotama, tās ir krimināla paskata un smakas džakūzī, labprāt to izmantotu, bet diemžēl tas nav iespējams, jo 1. ūdens tik netīrs un duļķains, ka neredz pat vannas dibenu; 2. tiek lietots neatbilstošs dezinfekcijas līdzeklis ar hloru ; 3. neatbilstoša ūdens temperatūra, ūdens ir auksts. Nu tāda ekonomija nav īsti saprotama, tad jau labāk vispār būtu tās vannas aizvākt un nekrist kaunā.

B Bijušaisklients 18.10.2010

Lau Stig Nielsen patiešām ir krasi mainījis sporta centra politiku un man tā arī nav pieņemama. Nauda ne vienmēr ir pati nozīmīgākā. ...un Lau, sporta zālēs un tualetēs ir nelaba smaka. Šodien Bowlero klients man stāstīja, kā viņa draugs staigājot ar basām kājām pa sporta zāles tepiķiem īpaši nelabu sēnīti saķēra. Es iedomāties nevaru, kas notiktu, ja SPA zonā izsauktu higiēnistus!!!

S Santa 05.11.2010

Kāda vēl kāju sēnīte?! Mīļie cilvēki, priekš kam tad jāvelk gumijas čības līdzi? Skaistuma pēc! Nē nu nav ko teikt par dažu labu...
Esmu izvēlējusies Bowlero klubu un par šo vispār nekā slikta nevar teikt, džakuzī ir ideāls, ne smirdīgs, ne auksts un nav nekāda krimināla paskata. Es gan sāku iet š.g. pēc Atvērto durvju dienām, var jau būt, ka pa šo laiku viņi kaut ko remontējuši, vai ko, to nu gan nezinu.
Tā kā nopirku akcijas abonementu ar 5 klubu apmeklējumu, tad vakar pirmo reizi biju uz Radissonu, vienīgā problēma- man ūdens bija par aukstu, bet dušas vispār feinas- atsevišķas un pat vēl ar aizkariņu :)

I INDE 29.06.2011

dikti nepatīk cenu politika. sobrīd meklēju citu klubu. lai man CF ir vistuvāk mājām, izvēlēšos bruakt arī tālāk - bez problēmām.. ļoti žēl, ka no paša kluba nav NEKĀDAS lojalitātes pret ilgstošiem klientiem (es esmu tur ar pārtraukumiem ap 3 g.) un katru reizi pēc 1 mēn. pauzem man tikai jāmaksā vēl un vēl .. man tas šķiet sviests.. $ kāsēji!

K Kristaps Filipsons 25.10.2012

Es personīgi arī esmu šokā par atieksmi pret klientiem. Apmeklēju skya and more city fitness° sporta klubu un biju izbraucis no valsts kad gribēju atjaunot abonimentu man paprasīja pilnu summu iktā nebūtu ši kluba klients. Es uzskatu kad jamaksā par to ko tu izmanto nevis jamaksā par to kad esi viņu klients vienkārši.

Kristaps Ķilkuts 01.03.2013

Apmeklēju šo klubu jau 3 gadus. Tieši Bowlero. Nekad nav bijušas nekādas problēmas ne no personāla, ne ar darba laikiem, jo apmeklēju tieši naktīs līdz 23 un no paša rīta. Darbinieki vienmēr bijuši atsaucīgi un laipni, nav pat bijis pie kā piesieties.

Tie, kas sūdzas par lielo abonamenta maksu ar nākšanu pēc partraukumiem, derētu izlasīt līgumu, kur ir norādīts, ka, lai nebūtu jāmaksā lielā summa ir jāpeisaka abonamenta apturēšana uz laiku, kurā tiek saglabāt arī atlikušais apmeklējumu skaits noabonamenta tam atkal atsākoties. Par cenām sprižot liela daļa līgumus tikai paraksta nevis tos lasa un tad vaino kādu citu par savu neizdarību.

Apkopējas arī staigā regulāri visu dienu un uzkopj, nav nācies kāda vecos sviedros trenēties.

Šo klubu iesaku un arī turpināšu ieteikt citiem.

F Fffmmm 20.08.2013

Iesaku citu klubu! Attieksme Berga bazārā zem katras kritikas.

bez tabu padoms 18.09.2014

Biju pie viniem Olimpija, vis stokos! nekadas problemas! meicas normalas, zale super!