CityFitness - Dušas

Akcijas laikā nopirku savu pirmo abonementu un CityFitness. Atnācot uz ģērbtuvi un atverot durvis pirmais ko redzēju, bija dušas, bez jebkādām durvīm vai aizkariem, un, protams, pliki cilvēki, kuri tur mazgājās. Es neesmu no kautrīgām meitenēm, biju vairākos sporta klubos un baseinos (gan Rīgā, gan ārpus), vienmēr mierīgi gāju kopā ar pārējiem dušā un nekādu problēmu, bet nu nev jau tā, ka vairāki cilvēki stāv visrdrebēs, un tu vienīgā dušā plika, un nav kur pasliepties :D:D:D kaut vai tās dušas būtu kaut kur ģerbtuves galā, bet jau PRETI DURVĪM!!!!! =) pilnīgi smiekli nav, it ka filmējies vācu filmās :D:D:D Brīnumaini, šis ir visdārgākais klubs no tiem, kur es biju, bet dušas tik draņķīgās... Ļoti žēl!!! Pilnīgi apbrīnoju kādā veidā īpašnieki mēģinā ieekonomēt.. Protams ir neerti mazgāties dušā, zinot ka katrs ienākot iekšā pa durvim redz tevi pliku. Un līdz ar to liela daļa vispār neapmeklē dušu pēc nodarbībām, kas manuprāt ir nepieņemami. Turklāt, vissmiekligākais no šā visa, ka pretī ģērbtuves durvim stāv velotrenažieri. Tiesa gan, tos reti kad izmanto, bet nu tomēr. Es nevaru saprast, ka var ekonomēt uz higiēnas normām un taisīt dušas tādā veidā, ka cilvēkiem vienkārši neērti būs tos apmeklēt. Ak jā, aizmirsu pateikt, nav pat iespējas kaut kur piekarināt savu dvieli. Līdz ar to plikai jāskrien līdz vasam skapītim :D:D:D ahaha, baigais skats pavērās uz šo visu :D:D:D Likas tik labs sporta klubs, un tāds surprise :D

H huseins 12.12.2012

Nezinu par āgenskalna CityFitness, bet Bowlero tas pats. Kā atveras durvis uz vīr. ģērbtuvi, tā beksteidžā plikie krāniņi mazgājas. Nu man kā vīrietim palielam po, bet telpu plānotājam laikam viss nav bijis mājās, kad projektējis. Un vēl tā atsaldēto mūzika dolbī smadzenēs. Ieteicams līdzi ņemt ipod.

M memmesmeitiņa 12.12.2012

Piekrītu par dušām un kopumā - dārgs sporta klubs. Pagalam jau nu neizdevīgi tas viss sanāca. Nezinu, ka ir tagad, bet pirms pāris gadiem pametu šo klubu, jo noteikumi bija dīvaini - ja neesi kādu laiku bijis, jāmaksā 30ls reģistrācijas maksa + abonements, jo sistēma it kā pēc pāris mēnešiem izdzēšot klientus, kuri nav bijuši. Nez kāpēc tā sistēm joprojām man sūta visādus piedāvājumus.