Cityfinances SIA - Serviss

Iesaku izmantot Cityfinances kredīts uzņēmumiem , man tas ļoti noderēja un neviens uzņēmumu finansētājs tik ātri un personīgi patīkami mani neapkalpoja.
Pieteicos par ātri izsniegtu finansējumu Cityfinances. Prasība iesūtīt konta izdruku par pēdējiem 6 mēnešiem likās pamatota, ko arī izdarīju. Atnāca piedāvājums, bet mani tas neapmierināja, jo termiņš bija par īsu. Tad darbiniece piezvanīja un patīkami paskaidroja, ka man jāiesūt vēl daži dokumenti, lai varētu sagatavot labāku piedāvājumu.
Nosūtīju dokumentus un pēc pāris minūtēm uz e-pastu atnāca piedāvājums ar labākiem nosacījumiem un termiņu.
Attieksme pamatīgi pārsteidza, jo diezgan ātri spēja man palīdzēt, Ļenai liels paldies, viņai un Cityfinances par ātri sakārtoto finansējumu, un kad varēja iedziļināties tieši mana uzņēmuma vajadzībās