Cityfinances SIA - Serviss

Lūdzu cilvēki nekad neveicat nekādas saistības ar šiem neprofesionāļiem, ar milzīgiem procentiem.
Uzņēmuma pārstavji paši nesaprot, ko raksta, ko piedāvā viens no otra epasta raksta līdz paši saputrojas.

Vienu dienu viņi piedāvā vienu piedāvājumu, nākamajā dienā pavisam, ko citu. Kaut kādas sistēmas katru dienu, attiecīgajam, uzņēmumam met savādākus piedāvājumus.
Mūsu gadījumā bijām rēķinājušies ar viņiem, pat ar visiem lielajiem proecentiem, līdz vienkārši pēc piedāvājuma nesekoja ne atbildes par turpmākām darbībām, ne atbildes uz telefonzvaniem utt.
Pazuda tāpat kā krāpnieku kantori.

Bet viss notikās, kā tam jānotiekas, jo mēs aizgājām pie citiem finansētājiem un arī no citiem uzņēmumiem un finansētāju pārstāvjiem dzirdējām ne tās labākās atsauksmes par cityfinance un to darbiniekiem, it īpaši Ivaru vītolu un Jeļenu Borokovu. Zem katras kritikas šāds apkalpojošais personāls.

E E_Rudika 19.05.2023

Уважаемые коллеги, не тратьте свое время на эту организацию! Агрессивная реклама во всех соц сетях, но за этим стоит пустота в смысле конкретных результатов. Ни за 1 час, ни за 1 день вам никто не ответит. Максимум это будет переписка с ботом: предоставьте PDF, потом формат Fidavista, потом формат xml, за такой период, за сякой период, то LV, то ENG, и так далее. Отзывы о Cityfinance либо очень старые, либо фейковые (что скорее всего). Новых отзывов вы не найдёте, поскольку, вероятно, их подтирают сотрудники. Если ваш звонок не сбросится, то вам "посчастливится" поговорить с некоей Еленой, которая далека от темы, как от Марса. Поэтому, не ведитесь на рекламу, не пользуйтесь их услугами в целях сохранения времени. Максимум 1* звезда за рекламу, не более.