CityBee Latvija - Krāpšana

Ir nācies izmantot koplietošanas auto nomas pakalpojumus un ar šo kompāniju bija ļoti slikta pieredze. Par braucienu tika samaksāts ar karti brauciena beigās. Neskatoties uz to pēc pāris dienām uz e-pastu atnāk atgādinājums, ka par braucienu nav veikta apmaksa un ja tomēr apmaksu esat veikuši atgādinājumu neņemt vērā. Pārbaudīju konta apgrozījumu, apmaksa tiešām ir bijusi un naudas līdzekļu saņēmējs citybee. Viss ir kārtībā. Bet nē, pēc kāda laika atnāk vēstule no inkaso kompānijas, ka man ir nenokārtotas saistības ar citybee un tagad papildus izdevumi ir arī piedziņas izdevumi. Sazinājos ar citybee Latvija pārstāvjiem. Saņēmu apstiprinājumu, ka nekādi parādi nav un apmaksa par braucienu ir saņemta uzreiz pēc brauciena. Prasu, kāpēc lieta ir nodota inkaso kompānijai. Atbilde, nezinām kurš to ir izdarījis, kā tas varēja notikt. Sazinājos ar inkaso kompāniju, kuri Saka, ka neko nezin, lieta no citybee ir saņemta un man ir jāmaksā. Lūdzu citybee un inkaso kompānijas pārstāvjus, lai sazinās savā starpā un atrisina šo lietu. Bet nekā, izrādās, ka šo uzņēmumu pārstāvji savā starpā nekomunicē. Pieprasīju no citybee rēķinu par izmantoto pakalpojumu. Saņemtai rēķins apstiprināja faktu, ka parāds nav, jo arī rēķinā ir atzīmēts, ka citybee apmaksu ir saņēmuši avansā un apmaksai ir nulle. Liekās, ka visiem ir skaidrs, tikai ne citybee pārstāvjiem, kas atsakās atsaukt neeksistējoša parāda nodošanu inkaso kompānijai. Nekas neatlika, kā rakstīt sūdzību ar visiem pierādījumiem citybee un inkaso kompānijai. Šīs lietas atrisināšanai vajadzēja vairākus mēnešus, jo citybee zvanu centra darbinieki ir nekompetenti darbinieki, kas radušos problēmu nerisina pēc būtības. Viņi spēj tikai pacelt klausuli, pateikt, ka vainīga ir viņu grāmatvedība un viņi nodos saņemto ziņu atbildīgajiem darbiniekiem. Ja prasīsiet, lai jūsu zvanu savieno ar atbildīgo personu, kas izskata sūdzības vai grāmatvedību, kas reģistrē norēķinus, nesavienos. Kad pateicu, ka par šo gadījumu informēšu arī citus patērētājus, sāka ieklausīties. Manu lietu slēdza, jo neatlaidīgi un ilgi cīnījos. Šī ir bezkaunīga lietuviešu kompānija, kas strādā ar zaudējumiem. Viņi sniegs par jums nepatiesas ziņas un mēģinās izkrāpt dubulto apmaksu par sniegto pakalpojumu. Trīs reizes izvērtējiet, vai vēlaties nokļūt parādnieku sarakstos un vairāku mēnešu garumā pierādīt savu taisnību. Krāpnieki un nekas cits.

Papildināts taisnība 2021 16.06.2021

Tika iesniegta sūdzība pakalpojuma sniedzējam un pakaplojuma sniedzējs tika informēts, ka šī lieta tiks nosūtīta Tiesībsargam, Patērētaju tiesību aizsardzības birojam un Beztabu