www.sudzibas.lv City Fitness Domina Briesmīga attieksme

City Fitness Domina - Briesmīga attieksme

Derētu pārskatīt administratoru darbu, veicot noklausīšanos piemēram, tad jūs saprastu, cik lielā mērā tiek pārkāptas klientu (vēl pie tam patstāvīgu) tiesības! Un ne jau visi administratori, bet konkrēta meitene, kurai liekas, ka pati uz izklaidi nāk.

Minesota 01.05.2013

UN?? Konkrētāk vari kautko uzrakstīt?!?!

K klubklients 20.05.2013

Sporta klubos City Fitness briesmīga ventilācija, īpaši jau Dominā, ja vēlaties nākt uz bezgaisa telpu, tad laipni lūdzu..

D domubiedrs 27.05.2013

D domubiedrs 27.05.2013

tā meitene gadījumā nav tumšiem gariem matiem..:)

Y yma 27.05.2013

Ja iet runa par administratores meiteni ar gariem, tumšiem matiem, tad, jā par viņu arī neko labu nepateikšu, jo rāda bieži vien neapmierinātu sejas izteiksmi, šķiet, ka šķiro cilvēkus, kādi ienāk, un atnāk .

Viņu redzu struktoru ielā, tur arī vien mīnuss, maz veltilācijas, nepatīk tās dienas, kad viņa ir. Pati meitene nepatīk! Smalka, krievu tautības meitene, simpātiska.

A alfonso23 08.04.2015

Par ventilāciju arī tagad My fitness Dominā nav ko elpot...