City Dental - cenas

Par stundas darbu laipnā dakterite paprasīja 121 Ls. Kopā zobs man izmaksāja 156 Ls. Sākumā protams bija cita cena, pēc tam vajadzēja nomainīt citu dakterīti, kurai par vizīti vajadzēja 60 LS. Procedūru laikā noskaidrojās ka tā ir tikai vienas darbības cena, un lai pabeigtu zoba labošanu cena dubultojās! Varbūt superspeciālisti zobārsti varētu uzreiz nosaukt sava darba galējo cenu, kura pēc tam nemainās?

G

donna b 06.12.2012

zobus labot protams nav leti, bet šī ir ļoti darga darbība! ja tikai kroni nelika, kronis ar visām darbībām maksā virs 150 Ls.

E ELLIO 06.12.2012

Dīvaini, ka pirms sēžaties krēslā jums nepasaka cik kas maksās vismaz aptuveni.
Šāda cena varētu būt trīssakņu zobam par kanālu ārstēšanu pildīšanu un plombi vai arī par zoba kroni.
Patiesībā tas pat nav dārgi, tikai vajag brīdināt, ka tāda summa jāmaksā, ja paredzama protezēšana vai sakņu kanālu ārstēšana.

N NicolasNC 29.01.2013

Neviens neņemiet galvā ELLIO šinī rakstā http://www.sudzibas.lv/lauvas-zobs-c26015.html?selcom=136055#c136055 viņa atklāj savu identitāti, viens no nekaunīgākajiem zobārstiem Ieva Stūŗmane . ELLIO komentāri nav objektīvi!