www.sudzibas.lv cittautiešu tiesību aizstāvji pie Saeimas nama Atkal dumās krievu pensionāres izceļas

cittautiešu tiesību aizstāvji pie Saeimas nama - Atkal dumās krievu pensionāres izceļas

Šonedēļ Rīgā pie Saeimas bija pāris desmit cilvēku pikets, prasīdams civilokupantu tiesību aizstāvību Latvijā. Nu prasīt jau katrs var ko viņš vēlas, lai arī cik nepamatota tā prasība būtu.
Ne jau stāsts stāsts ir par okupāciju, par cilvilokupantu zemo kultūru, bet gan par viņu gudro spriestspēju.
Tātad piketa laikā viena greiza cilvilokupante teica otrajai, vēl grieizākai civilokupantei. Aiz cieņas pret Valsti es veikšu burtisko tulkojumu. Tātad, tā pirmā otrajai:
"Padomju Latvija bija un palika tāda pati Padomju Latvija. Pareizi vai ne?" Un tā otra brīdi padomāja un dedzīgi piekrita pirmās paziņojumam.
Šitā ir vienas sakarīgas politiskās diskusijas paraugstunda.

Y yohoo 21.10.2009

Aivi, Jus tapat esat vins liels SOVOK

S Sajūgs 21.10.2009

Iepriekšējais koments ir kādā valodā?

G google 22.10.2009

Tramdi-rai-daradilidirada-ti-tramdai-dai-diri-lalala.
Jopcih-jopcih-jopcihcoh...

Y Youtube 22.10.2009

Latvietis:

A Agnese 30.10.2009

Lidz ar to ja, vai joprojam nu...