Citrus SPA SIA Reāls - Netīrība!!!

Ja kādreiz ir vēlme atpūstie Citrus SPA Jēkabpilī, ļoti iesaku noskaidrot, kad pēdējo reizi ir veikta uzkopšana spa telpās (īpaši meiteņu garderobē).Ja vien nav vienalga, vai tu mazgājies un bradā tikai pa saviem netīrumiem, vai samierinies ar vēl dažu desmitu citu cilvēku atstāto netīrību. Grīdas netīras, dubļi no āra apaviem, visur apkārt sveši mati un slapjums,nerunājot par to, ka telpas vienkārši ir nolaistas. Bet tas nav viss - spa zonā apkalpojošajam personālam arī maz interesē, kur tiek slaucīts izšļakstītais ūdens, vai tas tiek atpakaļ baseinā, vai kaut kur pa malām noslaucīts.Tā ka ja vien ir vēlme pavadīt laiku un papeldēties citu mēslos, kā arī pa tiem pamīcīties un par to vēl arī samaksāt, laipni lūgti uz Citrus SPA Jēkabpilī.!