Cita Santehnika - Slikts serviss

1. Martā pasūtīju flīzes ar saņemšanu uz vietas G. Astras ielā 8. Man tika solīts, ka flīzes varēšu saņemt 2. Martā dienas laikā. Visas dienas garumā ar mani neviens nesazinājās. Sazvanot interneta veikalu 3. Martā tika solīts, ka dienas laikā dos ziņu un varēšu braukt flīzēm pakaļ, bet atkal ziņu neviens nedeva. 4. Martā zvanīju un atkal stāsts tieši tāds pats. 5. Marta rītā kārtējais zvans interneta veikalam un Skaisti solījumi, ka šodien nu tiešām būs. Tā arī nogaidīju visu dienu, bet ziņa man netika dota. Es tiku vazāta aiz deguna 5 dienu garumā. Ja jau sākumā būtu pateikts, ka flīzes būs jāgaida, es varētu izvērtēt kā rīkoties, bet šobrīd sanāca gaidīt lieki.

07.03.2021

T Taisnīgums99 07.03.2021

Ta ir normala situacija ar to ir jarekjinas, ka pasutijums var kaveties, majaslapa tas ir rakstits.

G Gints Kopmanis 08.03.2021