www.sudzibas.lv Cita Santehnika Rupja apkalpošana

Cita Santehnika - Rupja apkalpošana

Šodien bijām veikalā Cita Santehnika, Gunāra Astras ielā. Meklējām ērtu gultu ar specifiskām prasībām, jo bērnam ir muguras problēmas, ir būtiski, cik cieta vai mīksta ir guļamā virsma. Staigājām gar dažādām gultām un dīvāniem, apsēdāmies, taustījām, skatījām. Pēkšņi, no tālākā gala atkanēja brēciens (citādi to nevaru nosaukt): Ko jūs iedomājieties, ko tagad darāt? Vīrs atbildēja- izmēģinām dīvānu. Uz ko atskanēja vēl trakāks brēciens: Bez mūsu atļaujas jūs pat pieskarties šīm mēbeļēm nedrīkstat!!! Bijām ļoti šokēti no šādas attieksmes. Nav būstiksi, vai pārdevējam šodien ir paģiras vai kas. Bijām tik šokēti,ka neuzdrošinājāmies pajautāt šī pārdevēja vārdu. Attieksme briesmīga! Ja jums vajag labas mēbeles un cilvēcīgu attieksmi, ejiet šim veikalam ar līkumu.

Vot, šaitans! Un pat brokastis gultā nepienesa! Es atvainojos, varētu palūgt jūsu adresīti, es labprāt pie jums iebrauktu pasēdēt uz jūsu dīvāna, izmēģinātu dušu un jūs kā jau jauki cilvēki taču neatteiksieties pacienāt ar kafiju, vai ne?

A Alise Kru 19.10.2016

Jūsu cinisms ir nevietā! Ja es gribētu pārdot dīvānu- tad atļautu pasēdēt dīvānā un arī ar kafiju uzcienātu. Jebkurā veikalā izliktās preces drīkst aptaustīt apskatīt un arī tajās apsēsties, ja tie ir ekspozīcijas eksemplāri. Pati strādāju tirdzniecībā, tādēļ zinu. Un, ja par kafiju- pasarg Dievs, šādu pārdevēju pieņemt darbā kafejnīcā- noindētu visus klientus- iesākumā ar attieksmi, pēc tam piebeigtu ar kafiju!

9 92083joksd 16.12.2016

Не платят налоги. Вместо этого, фиктивные компании, чтобы обойти налог, ofshor компании.

Продавцы не говорят на национальном языке.

Продажа товаров, которые не имеют хорошего качества.

Лишением свободы на срок до двух лет.

PilotsTims 01.08.2017

Pie viņiem tas pierasts.

R Robyn 06.02.2018

Biju Latvijas varoņa vārdā nosautā Gunāra Astras ielā Cita Santehnika. Pārdevēji tapešu nodaļā runā krieviski. Rupji apkalpoja, izlikās, ka latviešu valodu vispār nesaprot un ņirgājās. Nevienam sevis cienošam tur nevajadzētu iet. jo tapešu pāŗdevēja sēž pie PC un izliekas, ka pirceji tikai traucē.