www.sudzibas.lv Cita Santehnika Nevienam neiesaku tur strādāt

AtrisinātaCita Santehnika - Nevienam neiesaku tur strādāt

Stradat tur neiesaku nevienam. Piekasas katram sikumam, kads visu laiku spione aiz tevis un kolektivs nemaz nav draudzigs.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 01.08.2016

Uzņēmuma Cita Santehnika pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

G

G Gatis 17.03.2006

Es tur kādreiz strādāju.Piekrītu dažām šeit lasītām atziņām,bet patiesībā nav jau tik traki:1.-tur maksā lielēkēs algas RĪGĀ.2.-TUR IR MAZ PĀRDEVĒJU (Negativais faktors)3.-daudz klientu (pozitīvais faktors)moka Jums ir zināmi profesionālāki cilvēki kuriem ieteikt iet un izmainīt to lēto bodīti.

R Rinalds 06.02.2007

Vakar biju vinu veikala nopirku duskabini, mekleju pa visu Rigu visur viena un ta pas pasas duskabines un cenas neapmierinaja, bet cita santehnika atradu duskabines kadas citur nav un par LOTI LABAM CENAM.Slikti tas, ka es duskabini pasutiju 15.00 un vini taja pasa diena neatveda uz Jurmalu , nacas gaidit lidz nakosajai dienai, bet ta visas instrukcijas bija, duskabine kvalitativa - esmu apmierinats. Par pardevejiem runajot, tur vinu ir daudz un palidzeja piemeklet isto variantu.

E Elina 06.02.2007

Kupili v magazine Cita Santehnika stekljannuju rakovinu s jawi4komza 288 ls po specialjnoj cene. Priglashali masterov po ustanovke- vse otkazalisj, govorjat rakovina tjazholaja, nikto otvetstvennostj bratj na sebja ne xotel, posmotrev na instrukciju skazali, 4to ''Kitaj'', risunok ne sootvetstvuet detaljam.

Pozvonila v magazin ''Cita'', otvetili 4to ne zanimajutsja i ni4ego ne znajut. Vot tak! 4to delatj?

J Jasmiina 03.06.2007

Ha apkalpošanas kultūra tai kantorii vispaar ir da zem jebkuras kritikas- taadi pofigisti un pautu kasiitaaji kaa shia jaukajaa bodee citur nav maniiti :)

A avei 26.08.2007

Attieksme manuprāt bija OK, BET..... iegaadaajos tur burbuljvannu pa 900Ls, kurai nebija ne uzstaadiishanas instrukcijas, ne lietosanas pamaaciibas!!!

J jānis 24.10.2007

Nēmu preci tur vairumā, bieži gadās kāds trūkums, vai ir brāķis, zvanīt var, var pat sarunāt, ka atvēdīs, pat apsola, pēc septītās reizes nošpļāvos, lai aizrijas! Komunisma laika iestādījums, otru tādu firmu meklēdams neatradīsi, dziļi neiesaku sieties ar šo firmu!!!