Cita Santehnika - Krāpšana

Atradu internetā bērnam rakstāmgaldu un tumbiņu, sēdos mašīnā un braucu uz veikalu. Diemžēl preces atšķrias no tā, kas ir internetā un dzīvē,krāsa galīgi neiet kopā. Kā lai saprot, ja pasūtu, kādā krāsā būs manis izvēlētā prece. Tākā uz vietas nebija, jaunas, sapakotas preces, izlēmu pasūtīt, jo 3 dienu laikā viņi var atvest no savas noliktavas. Pārdevēja laipni pierakstīja manu telefona numuru un tad, man par izbrīnu prasa maksāt. Es uzjautāju vai tiešām? Uz ko bija atbilde " JĀ" jo savādak nesūtīs preci, jo tas ir spec pasūtījums. Uzdevu jautājumu, ja prece dzīvē ir viena un internetā izvietota cita, kā lai es zinu, ko es saņemšu? Atbildes nebija. Kā var prasīt samaksu par preci, kuru klients nav redzējis? Nav jau tā, kad viņiem jāsūta no ražotāja, vai jāizgatavi, bet prece atrodas viņu noliktavā, Rīgā, un redz, atvest nevar jo nav samaksāts. Cūcība kaut kāda, paši izvieto preces, maldina klientus un vel prasa samaksu. Un ja es samaksātu naudu, un atnāktu ne tādā krāsā kā man vajag, naudu neatgrieztu, jo redz tas ir spec pasūtījums un uz to neattiecas atteikuma tiesības!

Izrādas uz vietas neizpakota nav un jāpasūta. Piekrītu pasūtīt, bet par izbrīnu man paprasa priekšapmaksu, uz ko nepiekritu un teicu, kad atšķirība ir un maksāšu tikai kad saņemšu preci, uz ko man atcirta un nepasūtīja preci.

K

ko tu lieto. tadas sudzibas tik raksta garigi slimie,, ja jau tu tads pircejs kur problema veikt prieksapmaksy? jo kur garantija ka pasutisi un pec tam ieradisies pec preces, , sadi darijumus veic visi normali cilveki

krasa neiet kopa ? saulenes noņemi?:)0

C CastorTroy 29.10.2017

Tu vakar piedzimi vai no Mēness nokrīti?
Tu gribi lai Tev pasūta preci, samaksā par to, atved un tu pēc tam atnāksi un tev atkal krāsa nepatīks?
Ar tādiem klientiem tikai priekšapmaksa! :)))