AtrisinātaCita Santehnika - apsargs

Līdz šim iespaids par šī veikala apsargiem bija labs, jo tie bija pret klientiem pozitīvi noskaņoti. Taču apsargs, kuru satiku šodien, laikam pirms tam bija strādājis ar cietumniekiem... Lai gan uz veikala durvīm nav norādes, kas aizliegtu ieiet ar velosipēdu (bet ir citas), apsargs mani uzrunāja tik uzbrūkošā tonī, it kā es būtu kāds noziedznieks. Nekulturālais ārā dzinējs, protams, runāja tikai krievu valodā. Man ne pratā nenāca viņu neklausīt, taču viņš pat dažus vārdus neļāva man pateikt vai pajautāt, varbūt arī tādēļ, ka neko latviski nesaprata. Ja šajā veikalā pat cilvēcīgi nevar paskaidrot, ka viņu noteikumos kaut kas ir mainījies un pat nevēlas uzklausīt, es tur nekad vairs neiešu. Tāda attieksme vēl nekur un nekad nebija pieredzēta - kādreizējās PSRS mantojums! Man no sirds žēl, ka cilvēki ar tādu kultūras līmeni ir Latvijas pilsoņi un dzīvo mums līdzās.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.09.2016

Uzņēmuma Cita Santehnika pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

C

Komentāri (2)

L LIene Bredaka 18.10.2014

Kārtejais idiņš! Veikala vadība līmējot uz durvīm tās uzlīmes, ar ko nevar ienākt veikalā, nepadomāja, ka būs tāds idiņš, kas iedomāsies ar lisapēdu braukt veikalā. Tas ir loģiski, ka ar braukšanas līdzekli nevar braukt veikalā.

C Cliento 18.10.2014

Pirms tam vismaz 5 reizes varēja un visi laipni smaidīja.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes