www.sudzibas.lv Ciro's Pomodoro Attieksme pret klientu?

Ciro's Pomodoro - Attieksme pret klientu?

Nu jau aizvadītajā piektdienā sarunāju satikties ar savu draudzeni bārā, kurā strādā viņas puisis, ne jau tapēc, ka būtu pieejamas kādas atlaides kā bārmeņa draugiem, bet tapēc, ka bārmenis, kas viņiem ir, strādā savos uzdevuma augstumos, manuprat viens no labākajiem bārmeņiem Rīgā. Sēdējām, runājām ar manu draudzenīti un baudījām garšīgos Latte, kad pēkšņi no Ciro's virtuves iziet ārā slavenā restorāna šefpavārs Andrejs, un sāk kaut ko šiverēties pie bārā, nepagāja ne 5min, kad bārmenis saņem zvanu (šefpavārs Andrejs aizcilpojis jau bija atpakaļ uz virtuvi) un abas ar draudzenīti pamanījām sadusmošanos un nesapratni bārmeņa sejā, izrādās, esot tāds nerakstīts likums, ka nedrīkstot sēdet pie bāra, kurš ir pēkšņi no zila gaisa radies, jo tā nav pirmā reize kad mana draudzenīte mani tur satiek un iepriekš viss bija kārtībā, tad nu lūk, mēs tikām "mīļi" aizdzītas vai nu prom vai arī pie kāda no restorāna galdiem. Es un mana draudzenīte (kas pie tā visa vēl ir bārmeņa dzīvesbiedrene) kā klientes, kas maksā PILNU summu par visiem bārā nopērkamajiem ēdieniem, dzērieniem esam neizpratnē, jo atnācām uz šo vietu kā uz bāru, jo pati devīze šai iestadei ir itāļu restorāns un bārs, un ne pie kāda galdiņa iet sēdēt nevelējāmies, jo kā jau minēju atācām nevis uz restorānu, bet bāru.
Manurpāt, no šefpavāra Andreja ļoti neprofesionālās attieksmes, var daudz izsecināt par šo vietu, gribētu redzēt kā slavenais restorāns aizdzītu no bāra kādu sabiedrībā zināmu cilvēku. Pretīgi diezgan! Ja, jau pie bāra sēdēt nedrīkst, tad šo vietu par pilnvērtīgu bāru saukt nevar, un tas, ka bārmenim ir draudzene, nenozīmē ka viņu un viņas draugus, kā klientus drīkst tā neprofesionāli dzīt prom.

J