Cilvēku stulbums - Cilvēku stulbums

Sveiki!
Mana sūdzība nav īsta sūdzība, bet neliels sašutums.
Esam piedzīvojuši Latvijā lielu karstuma vilni, kad ārā ir bezgaiss, viss sauss, un mājās mums arī nenāk āras gaiss iekšā un ir jātaisa caurvēji, kuri nav tik lieli. Gandrīz katrs normāls cilvēks, protams ver vaļā logus lai savā mājoklī ielaistu svaigu, tīru gaisu, kas ir nepieciešams katrā telpā, telpas un cilvēka labā.
Tā nu lūk!
Ir tagad kļuvis vēsāks, bet ne auksts un staigājoties laukā, skatos kad arī dienas laikā cilvēkiem lielākajai daļai ir jau aizvērti logi. Interesanti gan? Ir ideāls laiks, kā vēlējās, īsta vasara! Kļuvis vēsāks, ārā gaiss svaigāks, nav karsti, nav auksti ir normāls laiks un īstais laiks kad beidzot vērt vaļā savus logus un izvēdināt visu un atstāt tos vaļā dienām..., bet nē! Kļuvis nedaudz vēsāks un logi jau ciet! Ideāla iespēja vēdināt, bet jau logi visi aizvērti! Vai cilvēki daudzi tomēr nav stulbi, lai savas sasmakušās, putekļainās telpas izvēdinātu? Protams putekļi sakrājas, cilvēks desmitiem reižu dienā izlaiž gāzes, pats nejusdams un pats jau pie tās gaisotnes pieradis un sēž savā smacīgajā gaisā un priecājas.
Man stāv logi vaļā gandrīz visu gadu, toties man ir mazāk putekļu un viss tīrs, gaiss tīrs, smaržīgs viss svaigs un patīkams. Viss ideāli.
Vai problēma ir jaunajos plastikāta logos, kuri nelaiž gaisu? Tie jau mēsli vien ir, patiesībā. Ziemā noder, bet gaisa nav. Protams ir aŗī labi firmas logi-plastikāta, kas ir kvalitatīvi.
-Cilvēki vienkārši pie vēsāka laika jau visu ver ciet un brīnās ka slimo bērni un staigā paši saslimuši, jo saelpojušies savu smacīgo gaisu:p

C

C Cecīlija 21.08.2010

Emmm, vispār katrs cilvēks guļot izdala gāzes un nopiržas. ;) Pa miegam! Gaisā tādā sanāk dzīvojat, -piepirstā!
Nē, ir gan daļa! Katrs nedzīvos kā vēlas! Pietiek šito vienaldzību! Tāpēc ir tik daudz geju un narkomānu, pedofīlu jo redziet lai dara ko grib, bet līdz šausmās neaizdomājas. Tā lūk un cilvēkiem kuriem stāv logi ciet, smird telpas, tikai pie tā ir pieradis un viss liekas kārtībā. esmu daudz bijusi ciemos un jūtu atšķirību:)

O oga 22.08.2010

Tāpēc ir tik daudz geju un narkomānu, pedofīlu, ne jau tapēc viņu ir daudz ka bērnībā istabiņu nevēdināja bet citu iemeslu pēc, man liekas ka tevi neviens vairs ciemos negribētu aicināt pēc tāda teksta vai jubilejās ar tevi sēdetu ārā tu jauc pilnigi dažādas lietas, logu ir forši atvērt laukos vai mazpilsētās kur tas gaiss ir svaigs, un dzestrs, bet Rīgā piedod atvaino lai istabā vel smirdētu pēc izplūdes gāzēm???? Un par tām gāzem žel ka tev tik traki ar to jacīnas, nepareizi ēd..., ko lai saka:D:D:D, var jau redzēt ka privatas dzīves tev nav tikai logi un gazes:D:D:D

C Cecīlija 22.08.2010

Rīgā ar gaisu viss ir kārtībā! ;) Rīga tāpat ir daudz, daudz labāka un skaistāka par tiem visiem jūsu lauku miestiņiem kuros nekā, izņemot svaigo gaisu arī nav! ;) Rīga rullē un ar gaisu viss labi! ;) Ar gaisu problēmas ir centrā, vai cilvēki kas dzīvo blakus ceļiem, ostām, rūpnīcām, tur gan gaiss ir saindēts! ;p

M MonikaWisniowska 22.08.2010

My request to all little monsters and public authority is to pay these hate criminals no mind. Do not interact with them, or try to fight. Do not respond to any of their provocation. Don't waste your words, or feelings, no matter what you hear or see. You are more fortunate and blessed than they are, and in your heart just pray for them.

O oga 22.08.2010

skaisti pateikts, ..:DD

L Loreta 24.08.2010

"toalete" he he, nu, odziņ :DD

M minkucs 24.08.2010

cik dzīves garlaikotam jābūt, lai šitādu absolūti bezjēdzīgu un idiotisku sūdzību uzrakstītu???
un pasakiet, kā lai latviešus nesauc par čīkstētāju tautu? nav par ko čīkstēt, nu vispār necik, bet kaimiņa aizvērtais logs būs pasaules lielākā problēma...
GET LIFE SUCKER!!!

M minkucs 24.08.2010

btw, Cecīlija, tavas pašas raksts ir lielākais slavinājums "cilvēka stulbumam".

I Ilona 27.08.2010

Cilvēkam laikam nav ko darīt ja skatās kam logs vaļā kam ciet, ir kas strādā, izbraukuši kapēc būtu cilvēkam jātur logs vaļā, un tas saucās ozobočenijs kas uzskata par cilvēku stulbumu kam logs ciet, šaubos vai šis cilvēks aizdomājas par tādām lietām kā palīdzēt vecam cilvēkam vai ikdienišķu laipnību lūrot logos.Un normāls cilvēks nesēdēs sasmakušā telpā.Vajag smadzeņu šūniņas atīstīt.

D Dīdī 27.08.2010

Bet tiem kam ciet ir kondicionieri un gaisa attīrītāji:D:D:D:D:D:D:D

M Maija 31.08.2010

Liekas, ka sūdzības autoram pašam ir lielas problēmas.
1. Logi ir jāver vaļā siltās dienās, vēlams pēc 15+ grādiem, jo zem ir jau vēss un mājās plūst aukstais gaiss un pavisam nav patīkami.
2. Kurš ziemā vēdina? Muļķības! Tādā gadījumā, kāda jēga no apkures, ja salsti ar logiem vaļā, ja normāliem cilvēkiem tie ir ciet, lai mājās silti.
Vinīgais kur ziemā ir vēlams vērt, tā ir virtuve, jo virtuvē kad gatavo ēst, gaiss kļūst pilns ar tvaiku, un ēdiena smaržām.
3. Logi ir jāver obligāti, un kādu rudens dienu ir jāaizvēdina visa māja, lai visu to gaisu izvadītu ārā pa logiem un ielaistu svaigu, tīru, veselīgu, skatoties kur dzīvo!