Cilvēku stulbums - Cilvēku stulbums

Sveiki!
Mana sūdzība nav īsta sūdzība, bet neliels sašutums.
Esam piedzīvojuši Latvijā lielu karstuma vilni, kad ārā ir bezgaiss, viss sauss, un mājās mums arī nenāk āras gaiss iekšā un ir jātaisa caurvēji, kuri nav tik lieli. Gandrīz katrs normāls cilvēks, protams ver vaļā logus lai savā mājoklī ielaistu svaigu, tīru gaisu, kas ir nepieciešams katrā telpā, telpas un cilvēka labā.
Tā nu lūk!
Ir tagad kļuvis vēsāks, bet ne auksts un staigājoties laukā, skatos kad arī dienas laikā cilvēkiem lielākajai daļai ir jau aizvērti logi. Interesanti gan? Ir ideāls laiks, kā vēlējās, īsta vasara! Kļuvis vēsāks, ārā gaiss svaigāks, nav karsti, nav auksti ir normāls laiks un īstais laiks kad beidzot vērt vaļā savus logus un izvēdināt visu un atstāt tos vaļā dienām..., bet nē! Kļuvis nedaudz vēsāks un logi jau ciet! Ideāla iespēja vēdināt, bet jau logi visi aizvērti! Vai cilvēki daudzi tomēr nav stulbi, lai savas sasmakušās, putekļainās telpas izvēdinātu? Protams putekļi sakrājas, cilvēks desmitiem reižu dienā izlaiž gāzes, pats nejusdams un pats jau pie tās gaisotnes pieradis un sēž savā smacīgajā gaisā un priecājas.
Man stāv logi vaļā gandrīz visu gadu, toties man ir mazāk putekļu un viss tīrs, gaiss tīrs, smaržīgs viss svaigs un patīkams. Viss ideāli.
Vai problēma ir jaunajos plastikāta logos, kuri nelaiž gaisu? Tie jau mēsli vien ir, patiesībā. Ziemā noder, bet gaisa nav. Protams ir aŗī labi firmas logi-plastikāta, kas ir kvalitatīvi.
-Cilvēki vienkārši pie vēsāka laika jau visu ver ciet un brīnās ka slimo bērni un staigā paši saslimuši, jo saelpojušies savu smacīgo gaisu:p

C

S suse 19.08.2010

Pilnīgi piekrītu! Vienreiz viena prātīga cilvēka domas

M musja 19.08.2010

Nu ja Tavs dzīvoklis ir sasmacis un putekļains, tad tas nenozīmē kā tādi ir visiem.

I I............. 19.08.2010

Nu nebija ienācis prātā lūrēt citu cilvēku logos un vēl par to besīties. Vaļēju logu vērotāji varētu būt kādi kramplauži. Normāls cilvēks, ja dienā neviena nav mājās, arī logu aizvērs, bet vēdinās naktī.

G GG 20.08.2010

Nevar atstāt logus vaļā, kamēr nav mājās, jo pēc tam visu nakti jāmedī lapsenes u.c. kukaiņi, kas mēdz ielīst čībās. Pašam kādu laiku atpakaļ tāda iekoda.

C Cecīlija 20.08.2010

Kādos laukos dzīvo, ja kukaiņi tik lido?
Nē, es saprotu, ja cilvēks aizbraucis prom, vai neviena nav ilgu laiku tad protams jāver ciet logi, bet iet runa par tiem, kam gaisma deg, bet logi stāv ciet un tie kas džīvo augšējos stāvos, šaubos ka nevar atstāt vaļā logu :p
Cilvēki ir stulbi:P Malači gudrie ir tie, kas ver vaļā visu laiku :p Izņemot negaisa un auksta laika apstākļos ;)
Skolā nemācija, ka no rīta un vakarā ir jāver logi vaļā jo lai telpa būtu vēsa?Diemžēl, daži mēnešiem never vaļā. Fui!

P Poasis 20.08.2010

Es nesaprotu, cilvēkiem nav ko darīt vai? Kāda tev starpība, vai citiem logi ir vaļā vai ciet, kāda tev starpība, vai viņiem ir sasmacis gaiss dzīvokļos vai nav?
Ja ir slimīga interese par citu cilvēku privāto dzīvi, vajag iet ārstēties, nevis te rakstīt romānus par neko.
Ja nagi niezt un gribas ko rakstīt, atver savu blogu un drukā, cik uziet, varbūt citi slimie pievienosies un varēsiet priecāties kopā.

C Cecīlija 20.08.2010

Es rakstu patiesību kā ir.
Cilvēki ir jocīgi, daži debīli. Gaiss mājā ir sasmacis.
Ir pazīstami cilvēki, kuriem ir mazi bērni un mājās netiek logi vērti vaļā, jo tie varot saaukstēties, lai gan tie bērni slimo visu laiku un gaiss ir silts un sapuvis. :p

Mamma 20.08.2010

Kāpēc jocīgi? Varbūt baidās tik apzagti. Citi atkal ir uzmanīgilai bērni neizkrīt pa logu un neiesprūst jaunajos plasmasniekos kas veras slīpi uz vēdināšanu. Vai man nav taisnība?

V vārds 20.08.2010

Manai ģimenei pietiek, ja es vakarā uztaisu caurvēju telpā uz 5 minūtēm.

Cecīlija, vēlu tev veiksi smacināt un vēdināt, vēdināt un smacināt sēžot visu dienu pie televīzora, bet es izvēlos aktīvu dzīves veidu un pēc iespējas brīvā dabā kopā ar savu ģimeni.

P Profi 20.08.2010

Izskatās, ka šo sūdzību raksta kāds dzīvokļu zaglēns, kuram šodien nav paveicies, jo visi logi ir ciet!

V vārds 20.08.2010

vo vo :D:D:D:D

C Cecīlija 20.08.2010

Ko var dirst par tiem bērniem. Itkā katram dzīvotu mazi bērni :p Iet runa arī par šķirbu, ka pat to neatstāj, dzīvojot augšējos stāvos.Smerdeļi!

A Andra 20.08.2010

Piekrītu daļēji tomēr Cecīlijai, ka svaigs gaiss mājās vienmēr ir nepieciešams un nekur citur to nedabūsi, kā no āras atverot mājās logus. Ziemā ar 5 minūtēm dienā pietiekami, ne jau visu laiku. 1.stāvos ejot prom labāk vērt logus ciet, bet pārējos stāvos gan var atstāt vaļā, kaut vai šķirbu kas ir pietiekama, nevis maza pa kuru nekas neplūst. 5 stāvos nav droši arī atstāt. Pirmajā un pēdējā nav ieteicams. Pārējos var, tikai cilvēkiem ir auksti, vai slikta asinssrite, ja šajā laikā šķiet auksti. Tā jau ir, karstums tad vaimanāja, bet kad beidzot vēsums tā viss, jau auksti!
Man stāv arī naktī un viss ir labi!

Mamma 21.08.2010

Pats losis domā ka Andra ta uzreiz neko nesaprot? Ne jau visas Andras ir debilas un stulbas.

Mamma 21.08.2010

Kas tur slikts ka man naktī stāv un viss ir labi?

O odziņa 21.08.2010

Kā var tik tāli aizdomāties, domāt kuram ir logs vaļā un kuram nav uz sevi jāskatās katrs taču dzīvo kā grib smiekli nāk viens gudrinieks raksta ka toaletes papīru pa daudz paņēmis, viens ka logi visur ciet, un cits pa to ka papiri jamet poda nevis speciālā spainīti kas novietots toaletē, par ko cilvēki tik nespēj aizdomāties smiekli nāk ka palasa tadus domrakstus:D:D:DViņiem laikam nav problemu un aiz gara laika nav ko darīt, vai arī grib lai tauta pasmaida:D:D:D

O odziņa 21.08.2010

Mana sūdzība nav īsta sūdzība, bet neliels sašutums.Tad tev jaiegriežas mājas lapā www.sašutums.lv:D:D:D

O odziņa 21.08.2010

un par tām gāzem par kurām tu tur sūdzies esi mēģinājusi mezumforte vai espumisan:D:D:D:D, varbūt aizej pie arsta, ja jau tik traki javedina telpas...

Mamma 21.08.2010

Te dauņi raksta, profesori komentē, bezdarbnieki lasa un kaifu ķer.

O odziņa 21.08.2010

Te dauņi raksta, profesori komentē, tev pašai smiekli nenak no ta ko pati sarakstīji, tad jau tu arī esi daune...???